به گزارش ملت ایران به نقل از گل - فرزاد آشوبی، هافبک طراح تیم فوتبال راه‌آهن که سابقه‌ی عضویت در تیم‌هائی همچون پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و مس کرمان را در کارنامه دارد، این روزها در ترکیب راه‌آهن یکی از نقاط اتکای این تیم محسوب می‌شود و پس از طی کردن یک افت تیمی حالا در شرایط خوبی قرار دارند و آشوبی در این شرایط در مصاحبه با خبرنگار گل گفت:

راه‌آهن سال جدید را چگونه آغاز کرده است؟

شرایط خوب است، چندی روزی است که تمرینات را شروع کرده ایم انگیزه زیادی داریم با توجه به اینکه نه سقوط می کنیم و نه می توانیم سهمیه بگیریم. اما با تمام این احوال انگیزه داریم که بتوانیم ۲ تا ۳ پله در جدول صعود کنیم.

در چند بازی آخر روند خوبی داشتید، ادامه می دهید این روند رو به رشد؟

قطعاً همین طور است ما در بازی های آخر سال نتایج خوبی گرفتیم البته من فارق از بحثنتیجه خوشحالم که بازی های خوبی انجام دادیم توانستیم دوباره تیم را به شرایط خوبش برسانیم ما اگر بتوانیم این چند بازی را با نتایج خوب پشت سر بگذاریم فکر کنم حتی تا رده پنجم هم صعود کنیم.

نتایچ تیم ملی امید چگونه بود؟

نتایج خیلی خوبی گرفتند خوشحالم و به آقای منصوریان تبریک میگویم. من در مقطعی با ایشان هم بازی بودم علی آقا توانایی های زیادی دارند که می توانند به تیم ملی کمک های زیادی کنند.

بهترین اتفاق فوتبالی ات در سالی که گذشت؟

خاطره نایب قهرانی با تراکتور که برای اولین بار در تاریخ این باشگاه بود خیلی برایم شیرین بود اتفاق خاص دیگری نبود اگرچه در کل زندگی بالا پایین دارد و این خوبی ها و بدی هایش هستند که در کنار هم زندگی را قشنگ می کنند.