ملت ایران: کریم انصاری فرد و محمد قاضی دو مهاجمی هستند که هیچ کدام فصل خوبی را پشت سر نگذاشته اند. آنها که با دریافت مبالغی سنگین پرسپولیسی شدند حالا در پایان فصل پیراهن تیم ملی ر اهم از دست داده اند و البته هیچ کدام از انتظارات را برآورده نکرده اند.

این دو بازیکن که البته رابطه بسیار مناسبی هم با هم ندارند، حالا در شرایطی قرار گرفته اند که کمک هر یک به دیگری می تواند به موفقیت هر دو کمک کند.

ماجرا از این قرار است که با وجود بازگشت هادی نوروزی به تمرینات، او مورد غضب یحیی گل محمدی است و چه بسا تا آخر فصل دقایق کمی به او بازی برسد. با نیمکت نشینی هادی نوروزی حالا این فرصت به قاضی و کریم خواهد رسید تا در چهار بازی آخر فصل و یا یک یا دو بازی پرسپولیس در جام حذفی هرآنچه را که دارند رو کنند تا فصل را برای خودشان به چیز دیگری تبدیل کنند.

در بازی دیروز پرسپولیس مقابل تیم نوجوانان این دو ملی پوش سابق نمایش خیلی خوبی داشتند و البته در صحنه های زیادی با هم همکاری کردند. چیزی که لبخند را به لبان یحیی آورد. البته گلزنی این دو در بازی دیروز با توجه به اینکه بازیکنانی با رده سنی پایین تر مقابلشان بودند چندان ملاک نیست ولی شاید بازی پیکان فرصتی برای بازگشت مجدد باشد.