به گزارش ملت ایران به نقل از گل - روبین فان پرسی ستاره هلندی باشگاه منچستر یونایتد در صحبت هایی اعلام کرده که شاید فوتبالش را در منچستریونایتد به پایان ببرد و تاکید کرده که این باشگاه، باشگاهی است که در آن به بازیکنان پا به سن گذاشته ارزش و احترام گذاشته می شود.

فان پرسی در بازار نقل و انتقالات تابستانی با قراردادی ۲۴ میلیون پوندی از آرسنال به یونایتد منتقل شد و در ۳۸ دیداری که در طول این فصل برای شیاطین سرخ برگزار کرده، ۲۳ گل به ثمر رسانده.

با این وجود، فان پرسی ۲۹ ساله در ۱۰ بازی ملی اخیرش برای تیم ملی هلند تنها یک بار به گل رسیده و حالا در صحبت هایی به تمجید از شرایط و جو خوب حاکم بر اولدترافورد پرداخته.

فان پرسی در صحبت هایی به فوتبال اینترنشنال گفت: «در سالهای پیش رو که در منچستریونایتد می مانم؛ شاید به مراتب بیشتر از اینها؛ یونایتد شاید آخرین باشگاه حرفه ای من باشد. من هر روز در یونایتد با چالش جدیدی روبرو می شوم. رشد و پیشرفت من در حال امتداد است. زمانی که در محاصره مربی و هم تیمی های جدید هستی که همه آنها ایده های جدید و خاص خودشان را دارند، شاهد جو جدیدی هستی و این یک انگیزه مضاعف است.»

بازیکن سابق آرسنال در ادامه به تمجیداز باتجربه های یونایتد از جمله پل اسکولز ۳۸ ساله و رایان گیگز ۳۹ ساله پرداخت و گفت: «باشگاه های محدودی دراروپا هستند که در آن به ارزش و اهمیت بازیکنان مسن تر بها داده می شود. ما چنین جوی را در یوونتوس و میلان می دیدیم ولی حالا یونایتد از این بابت الگوی ایده آلی است.»