به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و امور جوانان، امیررضا خادم در مورد آخرین وضع حامیان مالی استقلال گفت: مانند باشگاه پرسپولیس با دقت و حساسیت لازم در حال مذاکره با افراد و شرکت هایی که پیشنهادات مالی خود را برای استقلال مطرح کرده اند، هستیم و تاکنون با برخی از آنها به نتایج خوبی رسیده ایم که این هفته کار را تمام خواهیم کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان درباره هیات مدیره استقلال و ترکیب اعضای آن گفت: همزمان با موضوع انتخاب حامی مالی برای باشگاه، بحثهیات مدیره هم در حال بررسی است و بزودی بعد از تایید کمیته ای با حضور مسئولان وزارتخانه، اسامی هیات مدیره جدید باشگاه استقلال اعلام خواهد شد.

خادم در پاسخ به این سئوال که این روزها اسامی مختلفی برای ترکیب هیات مدیره آینده استقلال نظیر امیدوار رضایی، واعظ آشتیانی، محمدحسین قریب، ساکت و فتح الله زاده از سوی برخی رسانه ها مطرح می شود، گفت: همه این افراد و گزینه های دیگری نیز مطرح هستند و ان شاءالله این هفته بعد از تایید نهایی به مردم و رسانه ها معرفی خواهند شد ولی همین جا تاکید می کنم وزارتخانه فقط در بحثهیات مدیره نظر دارد و انتخاب مدیر عامل بر عهده هیات مدیره جدید استقلال خواهد بود.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد ماندن یا رفتن امیر قلعه نویی سرمربی استقلال گفت: هم در مورد آقای دایی و هم آقای قلعه نویی باید حرمت ها نگه داشته شود چرا که این مربیان بزرگ زحمات زیادی برای دو تیم پرسپولیس و استقلال کشیده اند و من شخصا مایلم هر دو کارشان را ادامه دهند.

وی درباره ادامه فعالیت قلعه نویی تاکید کرد: در این مورد وزارتخانه ورود نمی کند و تصمیم بر عهده هیات مدیره و مدیر عامل آینده استقلال خواهد بود.

خادم درباره قرارداد مالی سال آینده علی انصاری با باشگاه استقلال که شنیده شده بخشی از آن را فتح الله زاده هزینه کرده است به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: در این مورد آقای انصاری با مدیرعامل استقلال قرارداد بسته است که با توجه به هزینه شدن مبالغی جلوتر از موعد قرارداد، ما این موضوع را با انصاری در میان گذاشتیم و ایشان اعلام کردند من همواره از استقلال حمایت کرده ام و علاقمند این تیم هستم ولی ترجیح می دهم در ادامه با توجه به پیشنهادات حامیان مالی دیگر، در کنار این تیم نباشم و قرارداد من مشکلی را برای استقلال و حامی مالی آینده این تیم ایجاد نخواهد کرد.

خادم با تشکر از انصاری و هدایتی برای سرمایه گذاری در ورزش و فوتبال گفت: قطعا این همراهی ها برای ورزش خوب بوده و من شخصا تشکر می کنم.