کاظم برجلو در خصوص عملکرد فرهاد کاظمی در تیم پیکان و نقش او در صعود این تیم به لیگ برتر به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: من با مربیان داخلی زیادی کار کرده ام و حتی سابقه کار زیر نظر برخی مربیان خارجی را نیز دارم. با این حال باید بگویم مربی روی دست فرهاد کاظمی به لحاظ روحی و روانی و کار تاکتیکی ندیده ام. بدون شک توانایی کاظمی یکی از عوامل صعود ما به لیگ برتر بود و نباید از کنار این موضوع به سادگی بگذریم.

مدافع پیکان از ثبات نتیجه گیری تیمش یاد کرد و گفت: ما در این فصل نتایج بسیار خوبی گرفتیم و روند موفقی داشتیم. در این بین تنها دو شکست در نیم فصل دوم داشتیم که آن نیز بیشتر به دلیل برخی از مسائل بیرونی بود که نمی خواهم به آنها بپردازم.

وی با ابراز خرسندی از برتری تیمش مقابل فجرسپاسی شیراز گفت: در تیم پیکان بازیکنان خوبی حضور داشتند، بازیکنانی که به لحاظ اسم و رسم و حتی بازی در لیگ برتر این تیم را متمایز از دیگر تیم ها کرده بودند و حضورشان از عوامل صعود پیکان به لیگ برتر بود.

برجلو خاطر نشان کرد: در نیمه اول بازی متعادلی را از دو تیم فجر و پیکان شاهد بودیم اما در نیمه دوم واقعاً بهتر از فجر ظاهر شدیم و مزد تلاش خود را گرفتیم و با ارائه یک بازی برتر تاکتیکی به خواست خود یعنی صعود به لیگ برتر رسیدیم.

مدافع باتجربه پیکان در پایان اظهار داشت: با بازی ها و نتایج خوبی که کسب کردیم حق مان صعود به لیگ برتر بود. از سوی دیگر معتقدم خدا به دل کارگران، بازیکنان و کادر فنی تیم پیکان نگاه کرد و تیمی که شایسته صعود بود در پایان به حق خود رسید و لیگ برتری شد.