ملت ایران: کارلوس کی روش در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی النهار کویت ضمن ابراز ناراحتی از غیبت محمدرضا خلعتبری و کریمی در دیدار مقابل کویت در عین حال تاکید کرد: تیم ایران از بازیکنان خوبی برخوردار است و من به موفقیت همه آنها در انجام وظایف محوله در دیدار فردا، اطمینان دارم.
به گزارش ملت ایران به نقل از ایرنا، سرمربی تیم فوتبال ایران تصریح کرد: دیدار فردا مقابل کویت آسان نیست زیرا هر دو تیم انگیزه بالایی برای این دیدار دارند.
کی روش افزود: از تیم فوتبال کویت اطلاعات خوبی دارم و این تیم از دو بازیکن خوب به نام های بدر المطوع و یوسف ناصر برخوردار است که بسیار خطرناک هستند.
وی با بیان اینکه این دو بازیکن را در دیدارهای گذشته کویت زیر نظر گرفته ام، افزود: بازیکنان خود را برای مهار آنها توجیه کرده ام.
وی افزود: تیم فوتبال کویت از کادرفنی خوب به رهبری گوران توفیگزیچ و بازیکنان با تکنیک برخوردار است اما تیم ما نیز با هدف پیروزی به کویت آمده است و برای صعود به جام ملت های آسیا تنها به پیروزی در این دیدار فکر می کنیم.
سرمربی تیم فوتبال کشورمان پیرامون ارسال نامه به بلاتر رییس فدراسیون بین المللی فوتبال(فیفا) گفت: محتوای نامه ارسالی ام به بلاتر درباره رفع محرومیتم از دیدار با قطر در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی است.
وی افزود: فدراسیون بین المللی فوتبال در پی گزارش قضاوت مبتدیانه داور سنگاپوری در دیدار با لبنان دو بازی مرا محروم کرده است.
وی افزود: بلاترمسوول اول فوتبال جهان است و باید همه را وادار به تحقق شعار فوتبال پاک کند از اینرو محرومیتم از شعارهای بلاتر برای فوتبال پاک به دور است.
سرمربی پرتغالی تیم فوتبال کشورمان اظهار داشت: سی و سه سال سابقه مربیگری در فوتبال دارم و در طی این مدت دو ستاره فوتبال جهان زیر نظرم پرورش یافته اند و در دیدار با لبنان اظهارات سخیفی بیان نکردم که دو بازی مرا محروم کردند.
وی در عین حال تاکید کرد: در صورتیکه با درخواست رفع محرومیتم موافقت نشود، معتقدم توانایی آن را دارم که تیم خود را از سکوها با موفقیت هدایت کنم و غیبت من تاثیری در روند بازی تیم ایران نخواهد داشت.
دیدار تیم های فوتبال کویت و ایران در هفته دوم مسابقات انتخابی جام ملت های آسیا عصر سه شنبه در ورزشگاه الکویت برگزار می شود.