ملت ایران: امین جوکار گفت: حدود ۴ ماه گذشته ۲ بار از سمت خود به عنوان مدیر رسانه ای تیم فوتبال نفت آبادان استعفاء کردم. بار اول این موضوع را به مدیر روابط عمومی باشگاه اعلام کردم و حدود ۱۰ روز پیش در تماسی که با مدیرعامل باشگاه آقای گودرزی داشتم، استعفایم را به ایشان اعلام کردم که هر ۲ بار این موضوع با مخالفت او روبرو شد.

به گزارش ملت ایران به نقل از فارس، وی افزود: دیروز سر تمرین صنعت نفت رفتم و با آقای سعید سلامات سرمربی جدید نفت که فردی با اخلاق است خداحافظی کردم و با عذرخواهی از ایشان اعلام کردم شرایطی وجود دارد که نمی توانم دیگر با باشگاه همکاری کنم.

جوکار در مورد دلایل استعفایش، تاکید کرد: برخی مانع از کارم می شدند و برایم مشکل ایجاد می کردند. حدود سه ماه درگیر گرفتن ID کارت از سازمان لیگ برای حضور در ورزشگاه بودم. آنقدر این موضوع را پیگیری کردم که برخی به من اعلام کردند و متوجه شدم عده ای نمی خواستند که این کارت را تهیه کنم. برای اولین بار سر سفره هفت سین کسانی که برایم مشکلاتی ایجاد کرده بودند را نفرین کردم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مدیران نفت آبادان نمی خواستند او ID کارت بگیرد، گفت: نمی دانم چه کسی چنین قصدی داشته؛ اما آقای گودرزی و قبل از ایشان صالحی با من همکاری خوبی داشتند. در کل افرادی که به من و خانواده ام استرس وارد کرده اند امیدوارم این استرس به خودشان بازگردد. قرارداد من با نفت آبادان دو ماه دیگر باقی مانده بود و حقوقم را به صورت ماهیانه دریافت می کردم. شاید از لحاظ مالی متضرر شدم؛ اما چون می دیدم نمی توانم کار رسانه ای انجام دهم و برای تیم مثمرثمر باشم تصمیم گرفتم استعفاء کنم و اعتقاد دارم پولی که برای آن زحمت نکشیده باشم از گلوی خانواده ام پایین نمی رود.

وی در مورد اینکه آیا استعفای کتبی نیز داده است، عنوان کرد: هنوز این کار را نکردم و امیدوارم کار به آنجا نکشد. من استعفایم را همین جا اعلام کردم و دیگر فکر نمی کنم کناره گیری ام نیاز به نامه کتبی داشته باشد. دیگر به سمت خودم با این شرایط باز نمی گردم. در نفت آبادان نه بازیکن گرفتم و نه در ترکیب تیم بازی می کردم و در مهره چینی نقشی نداشتم؛ اما به اندازه خودم در نتایج تیم سهیم هستم و به دلیل این عملکرد از هواداران نفت آبادان عذرخواهی می کنم. کاری که خیلی ها انجام ندادند.