ملت ایران: ماریو بالوتلی، مهاجم تیم ایتالیا، اعلام کرد علی رغم گل زیبایی که در دیدار با برزیل به ثمر رساند، پدرش از عملکرد او در این دیدار راضی نبود.

مهاجم روسونری در این هفته ها از آمادگی بسیار خوبی برخوردار بوده و در ۶ دیداری که برای این تیم انجام داده، ۷ بار موفق به گلزنی شده است.

او در دیدار با برزیل هم یک گل تماشایی به ثمر رساند؛ هرچند موقعیت های خوبی را نیز از دست داد.

او در آستانه دیدار لا نازیوناله مقابل مالت، به خبرنگاران گفت: " بعد از دیدار با برزیل با پدرم صحبت کردم. او خیلی از من انتقاد کرد زیرا موقعیت های گلزنی زیادی را از دست دادم.

من هیچ وقت خودبین نبودم. هرگز خودم را بهترین بازیکن دنیا نمی دانم؛ ضمن اینکه بدترین هم نیستم. من همین هستم و این کافی است.

به لطف بازی در تیم ملی و به ویژه درخشش در یورو، هواداران سایر باشگاه ها هم اکنون من را دوست دارند. من می توانم این را از رفتارشان متوجه بشوم.

اکنون یک دیدار مهم مقابل مالت در پیش داریم و می خواهیم در آن به موفقیت برسیم زیرا نتیجه این دیدار برای صعود ما به جام جهانی از اهمیت زیادی برخوردار است. بازی در تیم ملی اتفاقی بسیار ویژه است. خوشحالم که تیم جوان تر شده است.

به تازگی شایعاتی در مورد بازگشت فرانچسکو توتی به تیم ملی ایتالیا منتشر شده است. بالوتلی در این مورد گفت: " بازی کردن در کنار توتی یک افتخار است. او یک پدیده واقعی است و ما همیشه از حضور چنین قهرمانی استقبال می کنیم. من در حال حاضر روی بازی در تیم ملی تمرکز دارم اما بعد از آن به بازی های میلان فکر می کنم.

از اینکه دوست و هم تیمی الشعراوی هستم، خوشحالم. ما تقریبا همیشه همراه هم هستیم. "