ملت ایران: اولین بازی رسمی فوتبال ایران در سال جاری در شرایطی برگزار شد که شاگردان علیرضا منصوریان در تیم زیر ۲۲ سال کماکان از مشکلات طبیعی فوتبال ایران در سازمان دهی رنج می بردند.
اگر به آخرین بازی دقت کرده باشید، بازیکنان تیم ملی پیراهنی به تن کرده بودند که هیچ نام و نشانی نداشت. در مورد این پیراهن ها باید گفت که ظاهرا آنها از طریق ارتباط شخصی مربی تیم از منیریه، مرکز تولید و فروش البسه ورزشی ایران در تهران تهیه شده اند. از آنجایی که قرارداد فدراسیون فوتبال ایران با شرکت آل اشپورت به تامین البسه تیم بزرگسالان محسوب می شود، این البسه از میدان منیریه تهیه شده اند.
جالب اینکه به بازیکنان گفته شده است در اردوها دو دست البسه تمرین به آنها داده می شود که ایشان موظفند بعد از استفاده در اردو آن رابه فدراسیون برگردانند!
تیم ملی امید در شرایطی در قطر به میدان رفت که حرف اول بازیکنان جوان، مارک لباس تیم های رقیب در این تورنمنت بود. ترکیه و قطر با لباس های زیبای شرکت نایکی و مراکش با البسه آدیداس به جنگ ما آمده اند.
البته سابق بر این و در روزهای اوج فوتبال بازیکنان ایرانی همیشه از لباس های تولید داخل استفاده کرده اند اما آن وقت ها تکلیف روشن بود.