به گزارش ملت ایران به نقل از فارس: فولام در هفته سی ام لیگ برتر انگلیس برابر تاتنهام با نتیجه یک بر صفر به برتری دست یافت.

تنها گل این دیدار را دیمیتار برباتوف، مهاجم بلغاری این تیم در دقیقه ۵۲ وارد دروازه میزبان کرد. فولام با این ۳ امتیاز، شمار امتیازهای خود را به ۳۶ رساند و به رده دهم جدول رده بندی صعود کرد.

در این دیدار اشکان دژاگه، هافبک ملی پوش تیم ملی فوتبال ایران نیز ۹۰ دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و نمایش درخور توجهی نیز از خود ارائه کرد.

مارتین یول در مورد این پیکار گفت: در نیمه نخست برنامه ما این بود که بتوانیم حریف را محدود کرده و اجازه ندهیم برنامه‌های خود را پیاده کنند. تیم را خیلی خوب سازماندهی کرده بودم. البته در نیمه دوم نمایش بهتری داشتیم. به نظرم می‌توانستیم توسط اشکان دژاگه و شاید برد هنگلند گل دوم را نیز بزنیم ولی نتوانستیم. تاتنهام تیم قدرتمندی است به همین خاطر تا پایان بازی به دلیل اینکه یک گل از آنها پیش بودیم با استرس زیادی بازی کردیم. مارک شوارتزر نیز ضربه‌های بازیکنان حریف را مهار کرد. تصور نمی‌کنم آنها شانس‌های زیادی روی دروازه ما داشتند زیرا عملکرد بازیکنانم خیلی عالی بود.

یول افزود: در تمام این دیدار تلاش می‌کردیم با ۳ امتیاز زمین را ترک کنیم. خیلی خوشحالم زیرا امتیاز گرفتن در وایت هارت لین بسیار سخت است. تاتنهام در ۵ دیدار گذشته خود ۴ پیروزی و یک شکست در کارنامه داشت که آن شکست نیز در خانه لیورپول رقم خورده بود. شکست دادن آنها در خانه خودشان کاری بسیار سخت است ولی ما به سادگی بازیکنانی مانند گرت بیل و موسا دمبله را مهار کرده بودیم. به عقیده من بیل در این دیدار یکی از کم اثرترین بازی‌هایش را انجام داد که نشان می‌دهد ما خیلی خوب بوده‌ایم.