به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: علی پورکیانی درباره لیست خروجی های تیمش گفت: آقای ویسی به ما اعلام کرد که بازیکنانی را که یک سال با ما قرارداد داشته اند را دیگر تمدید نکنیم و به این ترتیب ۸ الی ۹ نفر از بازیکنان فصل قبلاستقلال خوزستاندر فصل بعد در این تیم نیستند. البته ایشان نام پنج بازیکن را هم به ما گفته اند که با وجود قرارداد داشتن در فصل بعد در جمع ما نخواهند بود. آقای ویسی گفته با این پنج نفر فسخ قرارداد کنیم و انشاءالله وقتی این اتفاق افتاد اسامی آنها را اعلام می کنیم.
او در پاسخ به این سوال که نام بازیکنان تیمش که یکسال قرارداد داشته اند چه کسانی هستند، اظهار کرد: تمایل باشگاه این است که اسامی آنها را اعلام نکند.

قائم مقامباشگاه استقلالخوزستان در پاسخ به این سوال که آیا ویسی با این تیم می ماند، عنوان کرد: بنا به درخواست هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه، عبدالله ویسی در فصل بعد هم کنار ما خواهد بود.

او در پاسخ به سوالی درباره لیست بازیکنانی که از سوی باشگاه باید جذب شوند، بیان کرد: آقای ویسی هنوز به ما لیست خرید نداده و این مسئله در هفته آینده و پس از جلسه ما با ایشان روشن می شود.

پورکیانی در پایان درباره زمان آغاز کار تیمش برای فصل بعد افزود: با شروع فصل نقل و انتقالات ما استارتمان را برای لیگ می زنیم و امیدواریم به نتایجی بهتر از فصل گذشته دست پیدا کنیم.