پرویز مظلومی پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل صبای قم گفت: به صبا بابت این پیروزی تبریک می گویم. به ۳ امتیاز این مسابقه نیاز داشتیم در نیمه اول بازی خوب و منطقی انجام دادیم اما پس از گل صبا از روی نقطه پنالتی تمرکزمان را از دست دادیم. ما هم صاحب یک پنالتی شدیم که متأسفانه آن را از دست دادیم و اگر از موقعیت هایمان استفاده می کردیم نتیجه دیگری رقم می خورد.

به گزارش ملت ایران به نقل ازفارس، وی در مورد ۹ نفره شدن صبای قم اظهار داشت: پس از ۱۰ نفره شدن صبا کار برایمان سخت شد و آنها توانستند گل دوم را نیز به ثمر برسانند وقتی که بازیکن دوم این تیم اخراج شد همه به لاک دفاعی فرو رفتند و این کار ما را دشوارتر کرد. موقعیت های زیادی داشتیم اما از دست دادیم. ای کاش صبا بازیکنانش اخراج نمی شد و با همان ۱۱ نفر به کار خود ادامه می داد.

سرمربی آلومینیوم هرمزگان در مورد قضاوت داور در این مسابقه گفت: داوری یک طرفه بود، گل دوم صبا در حالی به ثمر رسید که روز بازیکن ما خطا شده بود.

مظلومی در مورد ادامه مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: در ادامه مسابقات کارمان سخت است، فشار زیادی روی تیممان قرار دارد و بازیکنان با استرس بازی می کنند. با توجه به اینکه تیم جوانی داریم این مسئله کارمان را سخت تر می کند. امروز صبا با توجه به اینکه نه خطر سقوط را احساس می کند و نه شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارد، بازی بدون استرسی را انجام داد و توانست به موفقیت برسد.

مظلومی در مورد استفاده از میداوودی و ایمون زاید خاطرنشان کرد: تاکتیکمان در این مسابقه استفاده از ضد حملات بود که به همین خاطر در نیمه اول از می داوودی استفاده کردیم. از بازی میلاد رضایت دارم در نیمه دوم با توجه به ارسال هایی که انجام می دادیم ایمون زاید را به عنوان یک بازیکن سر زن به زمین آوردیم.