به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مهدیرحمتیدر آستانهجام جهانیفوتبال پرده از اتفاقاتی برداشته که باعثدوری‌اش ازتیم ملیشده است. دروازه‌بان استقلال که پس از قهرمانی استقلال به برنامه نود رفت و از مردم بابت خداحافظی بی موقع از تیم ملی عذرخواهی کرد و فردای آن روز قرار شد نامه‌ای با مضمون عذرخواهی از کروش را هم امضا کند مدعی شده عده‌ای در فدراسیون فوتبال مانع امضای آن نامه شده‌اند. رحمتی معتقد است که این افراد عامل اصلی دوری‌اش از تیم ملی شده‌اند در حالی که پذیرفته خودش هم با خداحافظی بی‌موقع از تیم ملی دچار اشتباهی بزرگ و مرگبار شده. رحمتی می‌گوید: «۷۷ بازی ملی رسمی انجام دادم که در تمام آنها با جان و دل در زمین حاضر شدم. در یک مقطع زمانی گفتم شاید نتوانم در اردو باشم و مقطعی را استراحت کنم اما برخی دوستان خبرنگار اعلام کردند رحمتی از تیم ملی خداحافظی کرده است! صحبت‌هایی که از طرف برخی دوستان کروش انجام شد من را از تیم ملی دورکرد.»

رحمتی صراحتا اعلام کرد که برخی کارمندان فدراسیون فوتبال باعثشدند او از تیم ملی دور شود: «بیرون ماندن من از تیم ملی در سه بازی آخر به خاطر برخی اعضای فدراسیون بود. به جای من نامه‌ای امضا کردند و به کروش دادند. وقتی آخرین نامه‌ای که می‌خواستند به دست کروش برسانند به دست من هم رسید با دیدن این شرایط و دیدن نامه‌ به کفاشیان گفتم ماجرای این نامه چیست که او اعلام کرد ما دیگر نامه شما را امضا نمی‌کنیم!» رحمتی به شدت از دست آنهایی که مدعی است باعثدوری‌اش از تیم ملی شدند ناراحت است: «آنهایی که باعثدوری من از تیم ملی شدند باید پاسخگو باشند. این افراد همان‌هایی هستند که وقتی قرار شد نامه را امضا کنم تا ساعت ۱:۳۰ بامداد من را معطل نگه داشتند. آنها می‌گفتند کروش را پیدا نمی‌کنیم. در حالی که متوجه شدم همان آدم‌ها ساعت ۱۴ عصر همان روز پیش کروش بودند و گفتند رحمتی برای امضای نامه نمی‌آید. آن وقت هرچه پیگیری می‌کردم می‌گفتند نمی‌توانیم کروش را پیدا کنیم. آن دو سه نفر باید آن دنیا برای این کارشان جواب بدهند. برخی دست‌های پشت پرده نمی‌خواست در تیم ملی باشم و این کارها را انجام دادند. من حاضر به عذرخواهی بودم و حتی در صدا و سیما از مردم عذرخواهی کردم. متاسفانه نامه‌ای از طرف من به کروش دادند که در نهایت باعثشد آنها به هدفشان برای جدایی من برسند.»

آیا رحمتی حاضر است دوباره برای بازگشت به تیم ملی از کروش عذرخواهی کند؟ دروازه‌بان استقلال این پاسخ را اختصاصی به ایران ورزشی می‌گوید: «من خودم را همیشه سرباز تیم ملی می‌دانم. بله حاضرم از کروش عذرخواهی کنم. از کروش و از مردم ایران. هرنامه‌ای هم باشد امضا می‌کنم. من سال‌ها در تیم ملی بودم. ۷۷ بازی ملی دارم. با جان و دل در خدمت تیم ملی بودم و هیچ وقت برای تیم ملی کشورم کم نگذاشتم. شاید خودم هم دچار اشتباه شده باشم. شاید قبل از آن خداحافظی مقطعی باید می‌رفتم سراغ کروش و خودم با او حرف می‌زدم. اشتباه کردم باید خودم مستقیم با سرمربی تیم ملی حرف می‌زدم اما گذشته‌ها گذشته و من همین حالا اعلام می‌کنم که دوست دارم برگردم تیم ملی و هر شرطی بگذارند قبول می‌کنم.»