به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: میلاد فخرالدینی مورد توجه تیم‌های تهرانی قرارگرفته و شنیده می‌شود از باشگاهاستقلالپیشنهاداتی دریافت کرده اما هنوز تکلیف این بازیکن مشخص نیست و برای گرفتن کارت پایان خدمت سربازی‌اش باید در تبریز بماند و کارهای اداری را انجام دهد.

این بازیکن هنوز مبلغ زیادی از قراردادش را نگرفته و به همین خاطر در چند روز گذشته جلسه‌ای با نظمی داشته است. در این جلسه مدیرعامل از او خواسته برای فصل آینده هم تراکتور را همراهی کند که فخرالدینی برای جواب دادن زمان خواسته است. قرار شده هفته آینده مبلغی به حساب این بازیکن واریز شود و در صورتی که بماند طلب امسال را به طور کامل خواهد گرفت و برای فصل آینده قرارداد جدیدی می‌بندد.

در خبر‌ها آمده بود، احتمال معاوضه نظری بازیکن استقلال و فخرالدینی وجود دارد اما این بازیکن به بانک ورزش گفت: «من بازیکن آزاد هستم و نمی‌توانند من را معاوضه کنند. او می‌خواهد بعد از چند روز استراحت تصمیم نهایی‌اش را بگیرد و به همین خاطر دوشنبه به کرمان سفر می‌کند. فخرالدینی می‌خواهد منتظر بماند تا تکلیف تونی مشخص شود. این مدافع در واکنش به بحثمیلیاردی پول گرفتن فوتبالیست‌ها هم گفت: «تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید بازیکن میلیاردی داشته باشد. فوتبالیست‌ها شغل دیگری ندارند و اگر مصدوم شوند بیمه نیستند. یک تیم برای قهرمانی باید تمام امکانات و بازیکنان قدرتمند را داشته باشد تا نتیجه بگیرد.»