به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: علی‌رغم اینکه مدت‌ها است از پایانلیگسیزدهم می‌گذرد اما هنوز تکلیف بازیکنان فصل گذشتهپرسپولیسبرای تمدید قرارداد‌ها مشخص نیست.

شاگردانعلی داییبیشتر از این نگرانند که معرفی مدیرعامل جدید به تعویق افتاده و مسئولین با دست رو دست گذاشته و هنوز کار مفیدی انجام نداده‌اند.

اما جالب است بدانید تعدادی از بازیکنان بزرگ و با تجربه پرسپولیس مانند مسئولین باشگاه بیکار نمانده‌اند و چند وقتی است باب مذاکره با تعدادی از بازیکنان بزرگ و ملی‌پوش را آغاز کردند. این دسته از بازیکنان می‌گویند تیم به آسیا صعود کرده و باید با قدرت در این رقابت‌ها شرکت کرد.

به عقیده آنها با این وضعیت نه تنها اکثر مهره‌ها از دست می‌پرند بلکه بازیکنانی که مدنظرند با تیم‌های دیگر به توافق خواهند رسید که این نمی‌تواند خبر خوبی برای پرسپولیس باشد.

قاسم‌ حدادی‌فر، هادی عقیلی، مهدی کیانی، شجاع خلیل‌زاده و محمد غلامی بازیکنانی هستند که زمزمه حضورشان در پرسپولیس به گوش می‌رسد و گفته می‌شود بنابر خواسته علی دایی برخی بازیکنان با اینها تماس گرفته‌اند!

* همه برای قاسم

یکی از بازیکنانی که مورد توجه دایی قرار دارد قاسم حدادی‌فر است هر چند سال‌ها پیش زمزمه حضور این هافبک در پرسپولیس شنیده می‌شد اما او بنابه دلایلی تاکنون نخواسته پیراهن این تیم پرطرفدار را بر تن کند.

حال با پایان لیگ سیزدهم علی دایی دوباره نام این بازیکن را وارد لیست خرید‌ها کرده. بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس هم در اردوی آ‌فریقایی‌جنوبی با حدادی‌فر مذاکره می‌کنند.

این مذاکرات منطقی هم هست چرا که اگر حقیقی به لیگ قطر برود باید جانشین او مشخص شود که او هم قاسم حدادی‌فر است. به همین دلیل یکی از افرادی که در اردوی آفریقا مدام با هافبک ذوب‌آهن درخصوص پوشیدن پیراهن حرف زده رضا حقیقی است.

آن طور هم که شنیدیم حقیقی تا حدودی موفق شده حدادی‌فر را برای پرسپولیسی شدن مجاب کند. همچنین رسانه‌ای شدن حضور این بازیکن در جمع یاران دایی باعثنگرانی سعید آذری شد تا جایی که او طی تماس تلفنی با اردوی آفریقای جنوبی جویای صحت و سقم این شایعه شد که حدادی‌فر هم آن را تکذیب کرد.

در صورتی که این مدافع، هافبک پرسپولیسی شود رضا حقیقی برای همیشه از جمع سرخ ها جدا خواهد شد تا شانس خود را در لیگ قطر محک بزند.

البته به غیر از این بازیکن مشهدی، دو سه بازیکن با تجربه پرسپولیس هم باب مذاکره را با حدادی‌فر آغاز کردند اما این بازیکن تاکنون جواب مثبتی به اصرار دوستانش نداده است. در هر صورت ظرف چند روز آینده همه چیز درخصوص حدادی‌فر مشخص خواهد شد.

* عقیلی زوج بنگر در بازی‌های آسیایی

آن‌طور که از شواهد پیداست حضور سیدجلال حسینی در لیگ قطر را باید تمام شده بدانیم. هر چند این مدافع ملی‌پوش در مصاحبه‌هایش به منکر هر گونه مذاکره با قطری‌ها شده اما کفاشیان در مصاحبه‌ با رسانه‌ها خبر عقد قرارداد سیدجلال، با الجیش را تایید کرد تا متوجه شویم حسینی به هیچ عنوان قصد نداشته توافق با الجیش را رسانه‌ای کند.

با جدایی حسینی از حالا علی دایی نگران وضعیت خط دفاع تیمش است چرا که قطعا این اتفاق می‌تواند ضربه‌های فراوانی به پرسپولیس در آینده وارد سازد. بنابراین او از حالا به فکر پیدا کردن جانشین مناسب برای کاپیتان ملی‌پوش تیمش است.

در میان گزینه‌های خط دفاع، دایی نظر مساعدی روی‌ هادی عقیلی دارد. مدافع بلند قامت سپاهان که چند سال پیش در تیم‌های پایه پرسپولیس بازی می‌کرد شاید برای ادامه فوتبالش دوباره به تیم سابقش برگردد.

البته فصل گذشته زمزمه‌های فراوانی در خصوص سرخ‌پوش شدن عقیلی شنیده‌ می‌شد اما حضور چند مدافع طراز اول در پرسپولیس باعثشد تا این بازیکن درخواست سرخ‌ها را قبول نکند حالا که این تیم موفق به حضور در لیگ قهرمانان آسیا شده عقیلی بدش نمی‌آید در سال جدید پرسپولیسی شود.

حالا که سید جلال از پرسپولیس جدا شده بنگر بدش نمی‌آید در کنار عقیلی بازی کند چرا که این دو بازیکن سال‌ها پیش با یکدیگر همبازی بودند و آشنایی کامل به شیوه بازی هم دارند.

با خبر شدیم مدت ها پیش عقیلی وقتی در خصوص پیشنهاد پرسپولیس با بنگر حرف زد این بازیکن از سرخ‌پوش شدن مدافع سپاهانی‌ها استقبال فراوانی کرده و او را تشویق به حضور در این تیم پرطرفدار کرده است. البته شاید این خبر از سوی دو بازیکن تکذیب شود ولی خب صحت دارد.

محمد غلامی، رحمان احمدی و شجاع خلیل‌زاده نیز جزو بازیکنانی هستند که از سوی تعدادی از بازیکنان پرسپولیس تشویق به عقد قرارداد با این تیم شدند اما آنها همه چیز را موکول به مشخص شدن تکلیف پرسپولیس و معرفی مدیرعامل جدید کردند. باید دید سرنوشت پرطرفدارترین تیم ایران در آینده چه می‌شود.