به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:بایرن مونیخشب گذشته(شنبه) در هفته سی و دوم بوندسلیگا با نتیجه پر گل پنج بر دو وردربرمن را شکست داد تا قبل از بازی حساس بارئال مادریدروحیه تیم افزایش یابد.

پپگوآردیولا، سرمربی اسپانیایی بایرن مونیخ که شب گذشته به خاطر درگذشت ویلانووا با بازوبند مشکی روی نیمکت ذخیره های این تیم نشست در نشست خبری خود درباره ویلانووا گفت: من و او سال ها در کنار هم بودیم. در کنار هم پیروزی و شکست را تجربه کردیم. اکنون که او در کنارم نیست بسیار ناراحتم. او برای من بیش از یک دوست بود. تراژدی درگذشت ویلانووا تا ابد در ذهن من باقی می ماند. در بازی برابر وردربرمن نشستن بر روی نیمکت برایم خیلی سخت بود. من او را از جوانی می شناختم. وقتی بچه بودیم دوست داشتیم تمام دنیا را شکست دهیم و در این راه موفق هم بودیم و البته خاطرات زیادی هم از ویلانووا دارم.

سرمربی بایرن مونیخ در ادامه گفت: خیلی ساده پیروز شدیم. این پیروزی قبل از بازی حساس با رئال مادرید برای ما مهم بود. البته این را باید در نظر داشت که بازی با رئال مادرید به طور کامل با بازی با وردربرمن فرق خواهد کرد. به تیمم اعتماد دارم. امیدوارم که بتوانیم سه شنبه رئال را شکست دهیم. مطمئنم که با حمایت هواداران و اتحاد بازیکنان می توانیم به این مهم دست یابیم.

بایرن مونیخ که قهرمانی خودش را در بوندسلیگا قطعی کرده، باید در دیدار فینال جام حذفی برابر بوروسیادورتموند به میدان برود.