به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:رئال مادریدشب گذشته(شنبه) در هفته سی و پنجملیگایاسپانیا با چهار گل اوساسونا را شکست داد تا با روحیه ای خوب به دیداربایرن مونیخبرود.

کارلوآنچلوتی، سرمربی ایتالیاییرئال مادریدپس از پیروزی تیمش برابر اوساسونا نشست خبری پس از مسابقه خود را با احترام به تیتو ویلانووا آغاز کرد و گفت: من زمانی که سرمربی پاری سن ژرمن بودم یک بار این افتخار را داشتم که با تیم او رقابت کنم و از همان لحظات اندک نیز چیزهای زیادی از خوبی های ویلانووا متوجه شدم. او فردی آرام و جدی بود. از این که باشگاه بارسلونا چنین شخص بزرگی را از دست داده ناراحت هستم.

سرمربی رئال مادرید در ادامه گفت: پیروزی ارزشمندی برابر اوساسونا کسب کردیم. این پیروزی قبل از بازی با بایرن مونیخ می تواند از لحاظ روحی تیم را تقویت کند. تصمیم گرفتم که در این دیدار به بنزما و گرت بیل بازی ندهم، اما تاکید می کنم که این دو بازیکن مشکلی برای همراهی تیم در بازی سه شنبه شب برابر بایرن مونیخ ندارند.

آنچلوتی در ادامه گفت: از این که رونالدو توانسته پس از طی کردن دوران مصدومیت خود به روند گلزنی برگردد خوشحالم. این گل ها اعتماد به نفس رونالدو را بالا می برد. او در این دیدار عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشت. نه تنها دو گل زیبا به ثمر رساند، بلکه در نمایش تیمی نیز موفق بود. خوشحالم در شبی که به بعضی از بازیکنان استراحت دادم توانستم پیروزی بزرگی را کسب کنیم. از خوشحالی هواداران رئال به خودم می بالم. در ادامه فصل بازی های مهمی در پیش داریم. تیمم چهار فینال در لیگ پیش رو دارد که باید هر چهار دیدار را با پیروزی پشت سر بگذاریم و منتظر نتایج رقیبانمان باشیم. من به این بازیکنان اعتماد دارم.

کارلتو در ادامه درباره شایعات به خدمت گرفتن لوئیس سوآرس، گفت: به هیچ وجه به باشگاه نگفته ام که در تابستان مهاجم جدیدی جذب کند. امیدوارم مورتا نیز در تیم بماند. او در این فصل عملکرد خوبی در تیم داشت و من از او راضی هستم.

سرمربی رئال مادرید در پایان درباره صحبت هایی مبنی بر رفتن زین الدین زیدان در پایان فصل گفت: چیزی برای گفتن ندارم. باید تا پایان فصل منتظر بمانیم تا تصمیم باشگاه و او را متوجه شویم.

رئال مادرید سه شنبه شب در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در حالی برابر بایرن مونیخ به میدان می رود که در دیدار رفت موفق شده با یک گل به برتری برسد.

رئال مادرید که یکی از مدعیان قهرمانی در لیگای اسپانیا نیز هست در هفته سی و ششم در دیداری حساس در خانه از والنسیا پذیرایی خواهد کرد.