تمرین تیم پرسپولیس امروز از ساعت ۱۱:۳۰ در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد.

به گزارش ملت ایران به نقل از فارس، در این تمرین بازیکنان ابتدا زیر نظر بدنساز تیم ریکاوری کردند و سپس به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

*یحیی گل محمدی پس از یک روز قهر در تمرین امروز شرکت کرد و مورد تشویق شدید هواداران و برخورد گرم بازیکنان قرار گرفت.

*در تمرین امروز نوروزی، پروویچ، ولادتکو، نیلسون، حقیقی، معدنچی، احمدزاده، قدمی، نبی زاده، حسینی، ماهینی و پولادی غایب بودند. البته این بازیکنان با هماهنگی با گل محمدی بر سر تمرینات حاضر نشدند.

*پرسپولیسی ها در تمرین امروز پیگیر لیست تیم ملی فوتبال کشورمان بودند تا تکلیف تعطیلات نوروزی خود را بدانند. حسینی، ماهینی و پولادی سه بازیکن ملی پوش پرسپولیس هستند.

*گل محمدی قبل از تمرین امروز جلسه ای ۲۵ دقیقه ای با بازیکنان و کادر فنی برگزار کرد و در خصوص اتفاقات اخیر به گفت وگو پرداخت. پس از صحبت های وی بازیکنان دست خود را روی همدیگر گذاشتند و با فریادهای بلند برای بازی با داماش هم قسم شدند.

*محسن بنگر نیز در تمرین امروز حضور پیدا کرد. او برخورد گرمی با گل محمدی داشت و همراه تیم به تمرین پرداخت. این بازیکن نیز به دلیل نیمکت نشینی اعتراض هایی به سرمربی پرسپولیس انجام داده بود.

*مهدی مهدوی کیا نیز که از فوتبال خداحافظی کرده در تمرین امروز حضور داشت و همراه با سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

*محمد رویانیان نیز که عازم مکه شده در پیامک هایی به بازیکنان و کادر فنی از آنها درخواست حلالیت کرد. اما مشاور ارشد او در باشگاه(جیرودی) حضور پیدا کرد و پس از دقایقی بررسی تمرین درفشی فر را ترک کرد.

*در تمرین امروز بگوویچ و باقری هم حضور نداشتند.

*۲۰ هوادار تمرین امروز را از نزدیک تماشا کردند.

*بزیک از ناحیه کمر دچار مصدومیت جزئی شد.

*علی کریمی در تمرین امروز نیز ابتدا اختصاصی در سالن درفشی فر تمرین کرد و سپس در زمین چمن دویدن های خود را انجام داد.

*پس از گذشت ۵۰ دقیقه از تمرین شیرینی سرپرست پرسپولیس آمد و سپس نوروزی مهاجم اخراجی قرمزپوشان نیز در تمرین حضور پیدا کرد. هادی نوروزی در خودروی خود نشسته بود و با دسته گلی که تهیه کرده بود با تلاش سرپرست پرسپولیس برای آشتی با سرمربی قرمزپوشان در تمرین حضور پیدا کرد.

گل محمدی با این بازیکن روبوسی کرد و سایر بازیکنان نیز پس از آشتی این دو برای آنها دست زدند.

در تمرین امروز پرسپولیسی ها پس از مرور کارهای تاکتیکی فوتبال دسته جمعی را در دستور کار خود قرار دادند.