به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:منچستریونایتدشب گذشته(شنبه) در هفته سی و ششم لیگ برتر موفق شد با چها ر گل نوریچ را شکست دهد تا اولین تجربه مر بیگری رایانگیگزبا موفقیت همراه شود.

رایان گیگز، سرمربی موقت منچستریونایتد پس از پیروزی تیمش برابر نوریچ، گفت: پیروزی چهار بر صفر برای ما پیروزی بزرگ و رویایی محسوب می شود. اگر در همه دیدارهایمان مثل بازی با نوریچ باشیم، خیلی خوب خواهد بود. در نیمه نخست مسابقه کمی از لحاظ سرعتی پایین تر از حد معمول بودیم. به بازیکنانم در بین دو نیمه گفتم که سرعتتان را بیشتر کنید. خو شبختا نه توانستیم در نیمه دوم نبض بازی را بر عهده بگیریم و پیروزی ارزشمندی را کسب کنیم.

گیگز گفت: شب گذشته به دلیل مشغله زیاد ذهنی خوابم نبرد. مدام در فکر این بودم که کدام بازیکنان را از ابتدا در ترکیب قرار دهم و کدام بازیکنان روی نیمکت قرار گیرند. قرار ندادن خوآن ماتا در ترکیب اصلی کار سختی بود. هیچ وقت در گذشته در چنین موقعیتی قرار نگرفته بودم. من مربی موقت منچستر هستم و علاوه بر آن یکی از هم تیمی های بازیکنان محسوب می شوم، به همین خاطر نمی توانم آنها را تنها بگذارم. دیدید که وقتی ماتا به میدان آمد چقدر عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و توانست دو گل را به ثمر برساند.

سرمربی موقت منچستریونایتد در ادامه گفت: امسال برای همه ما سال بسیار بدی در منچستر بود. از همان ابتدای فصل نتوانستیم تیمی باشیم که هوادارانمان از ما انتظار دارند. امسال هیچ کدام از بازیکنانمان در حد و اندازه خودشان نبودند. هر وقت برای باشگاهی مثل منچستر بازی می کنید باید در بهترین فرم خود باشید. در غیر این صورت شکست می خورید.

سرمربی ولزی درباره شایعات آمدن لویس فان خال به منچستریونایتد، گفت: باشگاه فقط به من گفته که برای چهار بازی هدایت تیم را در اختیار خواهی داشت و پس از آن، این پست به شخص دیگری واگذار خواهد شد. تمام تلاشم این است که در این چهار دیدار تیمم بهترین عملکرد را داشته باشد. کاری به انتخاب مربی منچستر ندارم و نمی دانم چه کسی قرار است به عنوان سرمربی انتخاب شود.

وین رونی، ستاره منچستریونایتد در بازی شب گذشته موفق شد دو گل به ثمر برساند. او پس از مسابقه با حمایت از رایان گیگز، گفت: گیگز به خوبی توانسته است بازیکنان را مدیریت کند. به نظر من او تمام فاکتورهای لازم برای این که فصل آینده سرمربی تیم باشد را دارد، اما باید منتظر باشیم و ببینیم که باشگاه چه تصمیمی می گیرد.

منچستریونایتد هفته آینده در لیگ برتر انگلیس برابر ساندرلند قرار خواهد گرفت.