ملت ایران: ریوالدو که زمانی با پیراهن آبی - اناری ها در خط میانی جولان می داد، از آرزوی خود برای به عهده گرفتن هدایت بارسلونا سخن گفت.

این ستاره برزیلی هر چند پا به ۴۰ سالگی گذاشته و غبار پیری در چهره او نمایان است، اما هنوز دل از فوتبال نکنده و در تیم سائوکتانوی برزیل به بازی مشغول است. چپ پای خوش تکنیک سلسائو خود را برای مربیگری در بارسلونا آماده می کند. این سخنانی است که ریوالدو در گفت وگو با روزنامه «اسپورت انتراتیو» برزیل بر زبان آورد.

ریوالدو که با طلای پوشان قهرمان جام جهانی ۲۰۰۲ شد، گفت: " راسل زمینه را برای بازگشتم به بارسلونا مهیا کرده است، به همین خاطر خود را آماده می کنم تا در صورت پیشنهاد رسمی وارد میدان شوم. رابطه بسیار خوبی با راسل دارم و بسیار خوشحال خواهم شد که همچون گوآردیولا کار خود را در عرصه مربیگری با تیمی بزرگ آغاز کنم. "

او افزود: " زندگی در اسپانیا برای من آسان است. من یک شهروند اسپانیایی به شمار می آیم. کشور اسپانیا به ویژه شهر بارسلونا را بسیار دوست دارم. خاطرات فراموش نشدنی در بارسلونا دارم و امیدوارم روزی دوباره به این تیم برگردم. "

ریوالدو که در سال ۱۹۹۹ به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد، از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۲ با پیراهن بارسلونا به میدان رفت. او در ۲۳۵ بازی که برای آبی - اناری ها انجام داد، ۱۳۰ گل به ثمر رساند و با این تیم دو بار قهرمان لیگا، یک بار جام حذفی و یک بار سوپر جام اروپا شد.