ملت ایران: رامون کوگات و ریکارد پرونا، پزشکان باشگاه بارسلونا روز گذشته در گفت و گو با رسانه ها در خصوص آرتروسکوپی کارلس پویول صحبت و اعلام کردند بخشی از غضروف زانوی راست پویول از بین رفته است.

پزشکان بارسلونا در این باره اظهار داشتند: مدت زمان دوری وی از میادین می تواند متغیر باشد. می تواند زمانی بین ۴ تا ۸ هفته باشد؛ همه چیز به پویول بستگی دارد.

پرونا در خصوص بازگشت احتمالی پویول به لیگ قهرمانان اروپا گفت: ممکن است بتواند در این مسابقات به میدان برود. همه ما از این بابت خوشحال خواهیم شد.

پزشکان بارسلونا اعلام کردند: پویول تصمیم گرفت همان شب تحت عمل قرار بگیرد و ما پس از آرتروسکوپی متوجه شدیم که بخشی از غضروف وی مفقود شده است.

کوگات تأکید کرد: سن او یک عامل منفی در مسیر بهبودی اش محسوب می شود؛ اما اگر او از لحاظ ذهنی قوی باشد، می تواند به خوبی این دوران را پشت سر بگذارد. او یک نابغه و یک الگو است.

وی ادامه داد: اگر فرد مسنی دچار این مشکل می شد، باید ماه ها برای برطرف شدن این مسئله منتظر می ماند، اما پویول باید بین ۴،۶ تا ۸ هفته منتظر بماند؛ هرچند من معتقدم باید زمان بیشتری استراحت کند. او می تواند تا پایان فصل به آمادگی برسد، اما این به شرایط زانویش بستگی دارد.