ملت ایران: مهدی کریمیان در خصوص بازی روز دوشنبه ی تراکتورسازی با تیم سپاهان در چارچوب هفته ی سی ام رقابت های لیگ برتر عنوان کرد: همه بر حساسیت این بازی واقف هستند، ما فقط به سه امتیاز این بازی فکر می کنیم و با توجه به این که جایگاه دوم خود را نیز از دست داده ایم، مقابل تماشاگران خودی محکوم به برد تیم سپاهان هستیم، امیدوارم با کسب این سه امتیاز، عیدی خوبی به هوادارانمان بدهیم و با بازپس گیری جایگاه دوم خود، منتظر لغزش استقلال در صدر جدول باشیم و چشم به قهرمانی داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، وی درباره ی تیم سابق خود یعنی سپاهان نیز گفت: من اینک بازیکن تراکتورسازی هستم و تمام حواسم معطوف به این تیم است و درباره ی تیم های دیگر اظهار نظر نمی کنم. با این وجود، هر دو تیم سپاهان و تراکتورسازی، تیم های ریشه داری هستند و نمایندگان کشورمان در باشگاه های آسیا محسوب می شوند و باید پذیرفت که در کنار تهران، اصفهان و تبریز هم به قطب های فوتبال کشور تبدیل شده اند.

وی افزود: من در هر تیمی که بازی کرده ام، راحت بوده ام و در غیر اینصورت در آن تیم ها نمی ماندم، من حتی در تیم های برق شیراز، ذوب آهن و شاهین بوشهر نیز احساس راحتی می کردم و با تمام علاقه با تیم ها قرارداد می بندم و به بحثهای مالی نیز توجه نمی کنم. زیرا اگر به مسائل مالی توجه می کردم، می توانستم در سال های اخیر، تیم های دیگر را نیز برای بازی کردن انتخاب کنم.

کریمیان در رابطه با تونی اولیویرا، سرمربی تراکتورسازان خاطر نشان کرد: تونی مربی بزرگی است و کارنامه ی وی این موضوع را اثبات می کند، این مربی رابطه ی عاطفی خوبی نیز با بازیکنان تیم برقرار می کند و این رابطه باعثمی شود که بازیکنان تیم با تمام وجود برای او بازی کنند، ما در هفته های اخیر از لحاظ بازیکن با کمبود مواجه بودیم، اما با این حال طوری بازی کردیم که تیم نتیجه ی لازم را بگیرد.

وی در رابطه با بازی های باقیمانده ی تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: همه ی بازی ها سخت هستند و هر چقدر به پایان لیگ نزدیک می شویم، بازی ها سخت تر می شوند و هر مسابقه، یک فینال محسوب می شود، تیم هایی که در انتهای جدول حضور دارند برای فرار از سقوط با تمام وجود بازی می کنند و تیم های مدعی نیز برای کسب قهرمانی می جنگند، حتی تیم های میانه ی جدول نیز برای اثبات فوتبال پاک با تمام قوا به میدان می روند؛ بنابراین بازی آسانی در لیگ وجود ندارد و همه ی بازی ها سخت هستند.