ملت ایران: روزنامه ایتالیایی گزتا دلو اسپورت گزارش داد که الکسیس سانچس برای فصل آینده با الکسیس سانچس به توافق رسید. در این گزارش همچنین اشاره شده است که ماسیمو موراتی، رئیس باشگاه ایتالیایی نیز به دنبال ثبت قرارداد با الکس سانگ و مارتین مونتویا است.

در شماره شنبه این روزنامه نوشته شده: «مذاکرات میان الکسیس و اینتر به مراحل پایانی نزدیک شده است.» بر اساس این گزارش هدف اصلی اینترمیلان جذب الکسیس است که باشگاه تلاش می کرد در سال ۲۰۱۱ که وی به بارسا پیوست، او را به خدمت بگیرد.

اینتر احتمالا تاکنون با فرناندو فلیسویچ، مدیر برنامه های سانچس به توافق رسیده است. علاوه بر الکسیس، ترکیب اینتر می تواند با حضور دو بازیکن دیگر از بارسلونا(مونتویا و الکس سانگ) تقویت شود.

کوریو دلو اسپورت، یکی دیگر از روزنامه های ایتالیایی نیز به این داستان پرداخته و نوشت: مدیریت اینتر برای جذب بازیکنی که ناپولی و یوونتوس نیز خواهان به خدمت گرفتنش هستند، قدم برمی دارد.

بر اساس گزارش روزنامه های ایتالیایی موراتی ترجیح خواهد داد با استفاده از استراتژی انتقال قرضی با گزینه امکان خرید، بازیکنی را جذب کند که تا سال ۲۰۱۶ با بارسا قرارداد دارد.