به گزارش ملت ایران به نقل از گل، هادی نوروزی که در چهار دیدار قبلی پرسپولیس بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بود در دیدار با مس کرمان وقتی فهمید در ترکیب اصلی جایی ندارد به نشانه قهر ورزشگاه را ترک کرد و روی نیمکت ذخیره‌ها ننشست تا پرسپولیس با ۶ بازیکن ذخیره به مصاف حریف برود و در آخرین بازی سال یک حاشیه بزرگ باعثشود تیم سرخپوش پایتخت تا آخرین لحظات سال هم بی‌اتفاق و کم‌حادثه نباشد. بیرون گذاشتن او طبیعی بود

هادی نوروزی بعد از درخشش در بازی مقابل گهر که به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان شد و ضمن نمایش جالبش یک گل زد و یک پنالتی گرفت، در دیدار با سپاهان فیکس شد و گل سه امتیازی تیمش را هم زد اما بعد از آن او در دیدار با آلومینیوم هرمزگان، سایپا، ذوب‌آهن و راه‌آهن هم در ترکیب اصلی قرار گرفت و بازوبند کاپیتانی سرخ‌ها را به بازو بست اما نه گل زد و نه خوب بازی کرد تا جایی که بعد از دیدار با راه‌آهن در ورزشگاه آزادی یکی از بازیکنانی بود که مورد انتقاد برخی هواداران قرار گرفت و طبیعی بود که تغییر کند.

در این میان او در دیدار با آلومینیوم یکی دو موقعیت ایده‌آل از دست داد اما در سایر مسابقات و حتی در دیدار با راه‌آهن که همه مهاجمان موقعیت‌های خوبی داشتند موقعیت چندانی به دست نیاورد. او در دیدار با راه‌آهن یک موقعیت ۷۰-۶۰ درصدی را به راحتی از دست داد و البته در تمام این بازی ها تا دقیقه ۹۰ در میدان نبود.

با تمام این تفاسیر به نظر می‌رسد بیرون گذاشتن نوروزی از ترکیب اصلی غیرمنطقی نبود و شاید هر مربی دیگری هم جای یحیی بود این تصمیم را می‌گرفت. اتفاقا حرکتی که نوروزی کرد درست فردای خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا رخ داد تا خیلی‌ها رفتار این دو بازیکن را در قبال نیمکت‌نشینی ناخودآگاه مقایسه کنند و حرکت مهاجم شمالی بیش از حد برجسته شود.

قبل از این هم ناراحت شده بود

هادی نوروزی قبل از این و در دیدار با سایپا زمانی که دید تابلوی تعویض بالا رفته و شماره ۲۴ را نشان می‌دهد خودش را به ندیدن زد و پشتش را به تابلو کرد تا تعویض تغییر کند و مارکو پروویچ از بازی بیرون برود اما نهایتا او در دقیقه ۸۱ آن مسابقه از زمین بیرون رفت و باز هم شاکی بود.

در دیدار با راه‌آهن او به عنوان اولین تعویضی از میدان بیرون رفت اما فوق‌العاده شاکی بود و زمانی که روی نیمکت نشست استوک‌های صورتی‌رنگش را از پا در آورد و پرت کرد اما دوباره خودش برداشت و جلوی پایش گذاشت. البته این اعتراض چندان دیده نشد و شاید هم یحیی دید و نیمکت‌نشینی در بازی با مس در نتیجه همین حرکت رخ داد اما هیچ‌کس باور نمی‌کرد نوروزی اتفاقی به این بزرگی را رقم بزند و روی نیمکت ننشیند.

او به بازی دادن انصاری‌فرد معترض است

قبل از اعتراض علنی و شدید هادی نوروزی به بازی نکردنش، محمد قاضی هم در مصاحبه اش به ناراحتی خود از این مساله اشاره کرده و گفته بود امیدوار است کادر فنی به او مثل سایر بازیکنان اعتماد کند. ظاهرا منظور قاضی از سایر بازیکنان کریم انصاری‌فرد است که با وجود دوری‌اش از گل همچنان از سوی یحیی گل‌محمدی حمایت می‌شود و در دو مسابقه اخیر در ترکیب اصلی تیمش قرار گرفته است.

انصاری‌فرد هم مثل نوروزی در دو بازی قبلی فیکس بود و اتفاقا در بازی راه‌آهن خیلی بیشتر از نوروزی موقعیت خراب کرد. به نظر می‌رسد نوروزی وقتی در جلسه قبل از بازی فهمیده انصاری‌فرد فیکس است و او باید بیرون بنشیند جوش آورده و کاری کرده که حالا گل‌محمدی می‌گوید از نظر او اخراج است.

لفظ زشتی که او به کار برد

در جلسه‌ای که ساعتی قبل از بازی برگزار می‌شود و ترکیب را برای بازیکنان می‌خوانند نوروزی بعد از شنیدن ترکیب لفظ بسیار بدی را در قبال سرمربی‌اش به کار می‌برد که به نظر می‌رسد این ناسزا در کنار آنچه مهاجم مازندرانی سرخ‌ها انجام داده شرایط را برای او دشوار خواهد کرد. قرار است فردا جلسه انضباطی نوروزی برگزار شود و حتما این لفظ زشت باعثخواهد شد جریمه نوروزی سنگین شود. هر چند فعلا به حکمی کمتر از اخراج و کسر ۲۰-۱۰ درصد قرارداد او نمی‌توان فکر کرد.