ملت ایران: درگیری لفظیهادی نوروزیبا گل‌محمدی و حذف نام او از فهرست ۱۸ نفره سرخ‌ها، مهم‌ترین حاشیه پرسپولیس در بازی با مس کرمان بود.

هادی نوروزی درباره این‌که به دلیل عدم حضور در ترکیب پرسپولیس در دیدار با مس قهر کرده و همچنین اخراجش ازپرسپولیساز سوی گل‌محمدی عنوان کرد: من قهر نکردم و این موضوع صحت ندارد. در جلسه پیش از بازی گل‌محمدی سؤال کرد و من هم پاسخش را دادم اما هیچ‌گونه بی‌احترامی نکردم. می‌توانید این موضوع را ازگل‌محمدیبپرسید.

وی ادامه داد: اتفاقی که رخ داده هیچ ارتباطی به اینکه من در فهرست ۱۱ نفره نبودم، نداشت. من ۳ روز است که ترکیب اصلی را می‌دانم و دلیلی ندارد به خاطر این موضوع قهر کنم. آیا تاکنون دیده‌اید که من به دلیل عدم حضور در ترکیب قهر کنم؟

نوروزی خاطرنشان کرد: هیچ‌گاه برای پرسپولیس حاشیه‌ساز نبودم و این بار نیز چنین کاری نکردم. گل‌محمدی از من خواست اردو را ترک کنم و بهتر است این موضوع را از ایشان سؤال کنید.

مهاجم پرسپولیس با انتقاد از گزارشگر تلویزیونی دیدار پرسپولیس - مس اظهار داشت: نمی‌دانم چرا وقتی گزارشگر بازی اطلاعی ندارد اظهار نظر می‌کند و می‌گوید من قهر کرده‌ام. این موضوع درست نیست و نباید از رسانه ملی پخش می‌شد.

نوروزی در حالی ادعا می‌کند به یحیی بی‌احترامی نکرده که شاهدان ماجرا چیز دیگری می‌گویند.