به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:حمید علی عسگرابتدا در مورد وضعیتش برای فصل آینده گفت: من یک سال دیگر قرارداد دارم ولی در باشگاهپرسپولیسهنوز چیزی مشخص نیست و فکر می کنم این اتفاق بسیار بد است. الان همه تیم ها دارند برای فصل آینده برنامه ریزی می کنند و دنبال بازیکن هستند ولی هنوز هیئت مدیره و مدیرعامل پرسپولیس مشخص نیست و طلب بازیکنان هم پرداخته نشده است. با این وضعیت مطمئن باشید هیچ بازیکنی به پرسپولیس نمی آید.
وی در ادامه افزود: من نگران سال آینده هستم و حداقل امیدوارم هواداران به وزارت ورزش فشار بیاورند تا خیلی زود شرایط باشگاه به حالت نرمال برگردد. اگر ما حرفی بزنیم می گویند اینها پولکی هستند ولی باز هم می گویم که وضعیت پرسپولیس نگران کننده است. من ۷۰ درصد از پولم را نگرفته ام و خیلی دیگر از بازیکنان هم چنین وضعیتی دارند. با این شرایط فکر می کنم که کسب مقام دومی کار آسانی نبود و بازیکنان پرسپولیس غیرت به خرج دادند که تیم را نایب قهرمان کردند. الان هم دنبال حق مان هستیم ولی متاسفانه نمی دانیم با چه کسی حرف بزنیم.

علی عسگر در پاسخ به این سؤال که «آیا قبول داری حضور علی پروین تغییری در مدیریت پرسپولیس ایجاد نکرده است؟»، افزود: من اهل چاپلوسی نیستم و دوست دارم واقعیت را بگویم. وقتی وزارت ورزش پروین را به عنوان مدیرعامل معرفی کرد باید به او اختیار می داد ولی این کار صورت نگرفت. پروین با یک اسپانسر قرارداد امضا کرد تا پول به باشگاه بیاورد اما نتوانست این کار را به سرانجام برساند. حالا سؤال من این است که وقتی مدیرعامل دنبال امضای قرارداد با اسپانسر و آوردن پول به باشگاه بود، چرا وزارت جلوی امضای این قرارداد را گرفت؟ واقعاً یکسری اتفاقات در باشگاه رخ داد و فکر می کنم امسال پرسپولیس را خراب کردند.

وی همچنین در مورد اینکه گفته می شود لیست مازاد و همچنین بازیکنان مورد نظر دایی برای فصل آینده مشخص شده است، افزود: من از لیست دایی خبر ندارم، هر چند که صحبت های مختلفی در این مورد شنیده می شود. فقط امیدوارم هر چه زودتر پرسپولیس از این وضعیت نگران کننده خارج شود.