به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:استقلالاین فصل با مشکلات مالی روبه‌رو بوده. البتهفتح الله زادهبارها اشاره داشته به معرفت بازیکنان استقلال و گفته آنها وضعیت بد مالی باشگاه را درک می‌کنند و به همین علت است که اعتراضی به مسائل مالی ندارند.

اما مثل این که مدیرعامل آبی‌پوشان ظاهر قضیه را بازگو می‌کند. ظاهری که در آن بازیکنان قید دریافت پول را زده‌اند و محض رضای خدا در تمرینات حاضر می‌شوند و به مدیرعامل می‌گویند هر وقت پول دستت آمد لطف کن و مبلغی هم به ما بده…

اما در باطن برخی‌ها عصبانی‌تر از آن چیزی‌اند که می‌نمایانند. البته این طبیعی است که فتح الله زاده احترام بازیکنان را نگه دارد و رفتار بد آنها را رسانه‌ای نکند.

پس از این که چند روز پیش هاشم بیگ‌زاده مدعی شد که مشکلات مالی زیادی دارد و هر چه به فتح الله زاده زنگ می‌زند، مدیرعامل جواب او را نمی‌دهد، دیروز باخبر شدیم قبل از دیدار استقلال مقابل فولاد خوزستان هم اتفاق حاشیه‌ای در تیم رخ داده است.

* * *

جریان از این قرار بود که یک بازیکن مورد اطمینان قلعه‌نویی وقتی از حساسیت دیدار مقابل فولاد آگاه می‌شود تصمیم می‌گیرد از این فرصت استفاده کرده تا مقداری از حق و حقوق خود را بگیرد.

این بازیکن ابتدا برای حاجی پیغام می‌فرستد که مشکل مالی دارد و پول می‌خواهد اما وقتی معاون باشگاه به او می‌گوید که فتح الله زاده گفته کمی صبر کند تا پول به باشگاه برسد عصبی می‌شود و تصمیم می‌گیرد شخصا برای دریافت پول اقدام کند.

راهکار او برای دریافت حق و حقوق خود داد و فریاد در دفتر شخصی مدیرعامل بود. این بازیکن که این فصل بارها شاهد رفتار غیرحرفه‌ای و حاشیه‌ساز او بودیم به دفتر مدیرعامل می‌رود و وقتی به او اجازه داده نمی‌شود که به دیدار مدیرعامل برود، صدای خود را بالا می‌برد و با نگهبان دفتر حاجی درگیر می‌شود.

البته این بازیکن پس از چند دقیقه متوجه می‌شود که فتح الله زاده واقعا در دفتر خود حضور ندارد و به همین دلیل به معاون باشگاه پیغام می‌دهد که اگر تا شب به او پول ندهد همراه تیم به اهواز نمی‌رود.

اما اتفاق رخ داده خیلی زود به گوش فتح الله زاده رسید و او نیز قلعه‌نویی را در جریان گذاشت. سرمربی استقلال به محض اطلاع از این موضوع به بازیکن معترض پیغام می‌دهد که دیگر در تمرینات حاضر نشود و از نظر او از تیم اخراج است.

قلعه‌نویی از معاون باشگاه می‌خواهد تا به این بازیکن بگوید که خوب جواب حمایت‌هایش را داده است و اگر یک بار دیگر او را در نزدیکی استقلال ببیند برخورد جدی خواهد کرد.

* * *

اما این اتفاق در آستانه بازی حساس و سرنوشت‌ساز مقابل فولاد خوزستان سبب می‌شود تا مسئولان به فکر کنترل حاشیه باشند تا از طریق رسانه‌ها تحت فشار قرار نگیرند.

به همین دلیل سرپرست استقلال در گفتگو با رسانه‌ها به این موضوع اشاره می‌کند که بازیکن مورد نظر مصدوم شده است و شاید تا پایان فصل نتواند در تمرینات استقلال حضور یابد.

این در حالی است که قلعه‌نویی در تمام مصاحبه‌های خود نام این بازیکن را در فهرست نفرات مصدوم قرار نداد و فقط می‌گفت برای بازی پیش رو این بازیکن را در اختیار نداریم.