به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: با اضافه شدن ۴ بازیکن تیم فوتبالاستقلالبه اردویتیم ملیدر آفریقای جنوبی تعداد بازیکنان حاضر در اردوی ژوهانسبورگ به ۲۰ نفر رسید.
تیم ملی فوتبال ایران در ابتدا با ۱۰ بازیکن شامل؛ سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمدرضا خلعتبری، مهرداد پولادی، رضا حقیقی، پیام صادقیان، احمد آل نعمه، رضا نوروزی، قاسم حدادی فر و محمدرضا خانزاده عازم اردوی آفریقا شد و در روزهای آغازین این هفته هم حامد لک، کریم انصاری فرد، سوشا مکانی، مهرداد جماعتی و بختیار رحمانی به اردوی تیم ایران ملحق شدند.

سرانجام روز گذشته(یکشنبه) پژمان منتظری هم به اردو پیوست و امروز(دوشنبه) با ورود هاشم بیک زاده، امیرحسین صادقی، آندارنیک تیموریان و خسرو حیدری تعداد بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی به ۲۰ نفر رسیده است. جواد نکونام و رحمان احمدی ۲ هم بازیکنی هستند که وضعیت سفر آنها به آفریقا به زودی مشخص خواهد شد.

با این حال محسن مسلمان به دلیل مصدومیت اردو را از دست داده و وضعیت امید ابراهیمی، شجاع خلیل زاده، مهدی شریفی، یعقوب کریمی و احسان حاج صفی که همراه با سپاهان به عربستان رفته اند هم نامشخص است.

البته با اضافه شدن مجید صالح، گروه دستیاران سرمربی تیم ملی فوتبال با مارکار آقاجانیان، دن گاسپار، اسیانو، برونو، میکو و دیه گو کامل شد. کارلوس کی روش ۲۸ بازیکن را به این اردو دعوت کرده بود.