به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: محمدپنجعلیدر گفت وگو با سایت رسمی باشگاهپرسپولیسضمن اعلام این خبر افزود: آقای دایی برنامه کاری تیم را به بنده اعلام کردند. این تقویم شامل زمان شروع تمرینات، اردوها و بازی های تدارکاتی است. در این برنامه که به طور کامل همه جوانب در نظر گرفته شده، لیست مقدماتی تیم نیز ارائه شده است. البته آقای دایی ممکن است تغییراتی در لیست نفرات مدنظر خود برای سال آینده ایجاد کند چراکه هنوز تعداد بازیکنان بزرگسال و امید برای فصل آینده از سوی سازمان لیگ به ما داده نشده است.

وی افزود: همچنین منتظریم تا مشکلات باشگاه رفع و رجوع شود. به هر حال در این روزها اخبار زیادی منتشر می شود مبنی بر انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره و سایر موارد اما از آنجایی که آقای دایی با باشگاه قرارداد سه ساله دارد تقویم کاری و لیست مقدماتی بازیکنان فصل آینده را در اختیار بنده قرار داده است تا به محض اینکه باشگاه برای فصل نقل و انتقالات استارت بزند مشکلی وجود نداشته باشد و بر اساس لیست کادرفنی و برنامه مدنظر کارها پیش برود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه اظهار داشت: البته همان طور که گفتم لیست بازیکنان با توجه به اینکه هنوز مشخص نیست تیم ها چه تعداد می توانند از بازیکنان بزرگسال و زیر ۲۳ سال و جوانان استفاده کنند لیست بازیکنان تیم ممکن است با تغییراتی مواجه شود.