به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:تمرینامروزاستقلالساعت ۱۷:۳۰ با حضور همه اعضای کادرفنی این تیم برگزار شد.

در این تمرین علاوه بر چهار ملی پوش استقلال، جمشیدیان، غلام نژاد، اکبرپور، رحمتی، نظری، نیکبخت واحدی، کبه و ساموئل غایب بودند.

تعداد نفرات اصلی استقلال که در تمرین امروز حاضر بودند تنها ۹ نفر بود. ایمان باصفا، مهرداد اولادی، آرش برهانی، پژمان نوری، حنیف عمران زاده، سید حسین حسینی، محمد قاضی، تونی کاروالیو و ایمان مبعلی ۹ بازیکنی بودند که در تمرین حاضر بودند.

بخش اول تمرین استقلال را دویدن و در ادامه بازی آقا وسط تشکیل داد. پیش از آغاز تمرین امروز اکثر بازیکنان استقلال درباره انتشار رقم قراردادهایشان صحبت می کردند. در این میان صحبت های پژمان نوری در نوع خود جالب بود. این هافبک استقلال معتقد بود که انتشار رقم باعثمی شود تا مردم تصور اشتباهی پیدا کنند چرا که قرار است ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان کسر شود و ۲۰ درصد هم مالیات بدهند و عملا چیزی برای بازیکنان باقی نمی ماند.

برخی از بازیکنان استقلال با پژمان نوری هم عقیده بوند و اعتقاد داشتند ۲۰ درصد مورد نظر و مالیات ها باید در مبلغ قراردادها ذکر می شد.

از دیگر نکات جالب پیش از آغاز تمرین استقلال گفت و گوی میان بازیکنان درباره چند گزارشگر تلویزیونی فوتبال بود. چند بازیکن استقلال اعتقاد داشتند که فردوسی پور بدون توجه به روابطش با برخی بازیکنان گزارش می کند و نسبتا منصفانه تر کار می کند اما یکی دو گزارشگر دیگر هستند که چنین مساله ای را لحاظ نمی کنند و مدام از بازیکنان بی جهت ایراد می گیرند. به طور مثال یکی از مهاجمین استقلال می گفت " در یکی از بازی ها حتی یک توپ به من نرسید اما یکی از گزارشگر ها مدام علیه من صحبت می کرد و می گفت که من موقعیت های خوبی را از دست می دهم. "

در اواسط این تمرین تونی کاروالیو هافبک میانی استقلال با مصدومیت شدید روبرو شد و پس از معاینه پزشک لنگان لنگان به کنار زمین آمد. البته او امروز با تاخیر سر تمرین استقلال رسید، گویا راننده ای که او را به تمرین می آورده امروز نتوانسته او را بیاورد و راننده جدید از محل دقیق تمرین بی اطلاع بوده است.

بخش پایانی تمرین امروز استقلال را فوتبال درون گروهی تشکیل داد که طی آن ستار همدانی مربی آبی پوشان مدام از بازیکنان می خواست تا تکل نزنند.