به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: رضا نوروزی در مورد برگزاری اردویتیم ملیدرآفریقای جنوبیبا ۱۰ بازیکن گفت: لغو نشدن اردوی افریقا اتفاق بسیار مثبتی بود چون اینجاتمریناتخوبی را انجام می دهیم. این درست که همه نفرات نبودند ولی به مروز زمان به تیم اضافه می شوند و شرایط بهتر خواهد شد. تیم ملی برایجام جهانیبه تمرینات سخت نیاز دارد و باید بدانیم بازی های آنجا مثل لیگ برتر نیست که خیال مان راحت باشد.
او در مورد اختلاف بین باشگاه ها و کی روش عنوان کرد: کی روش چیزی در جهت منافع شخصی خودش نمی خواهد و هر فکری هم که دارد برای موفقیت تیم ملی است. نمایندگان ایران در آسیا هم برای خودشان دلایلی داشتند و نمی خواستند ضربه بخورند. با این حال معتقدم کی روش بدی فوتبال ایران را نمی خواهد و باید به خواسته های او اهمیت بدهیم.

نوروزی در مورد شانس حضورش در جام جهانی اظهار داشت: کار خیلی سختی دارم و رقابت با مهاجمان دیگر آسان نیست ولی دست از تلاش برنمی دارم. وقتی دعوت شدم یعنی اینکه کی روش روی من نظر دارد پس باید در تمامی تمرینات بهترین عملکرد را داشته باشم. برای رفتن به برزیل ناامید نیستم و مطمئن باشید نهایت تلاشم را انجام خواهم داد.

مهاجم نفت در مورد تصیمی که برای فصل بعد دارد خاطرنشان کرد: هنوز با هیچ تیمی مذاکره نکردم و فقط به تیم ملی فکر می کنم. به اندازه کافی وقت دارم تا در مورد فصل بعد تصمیم بگیرم و با تیمی صحبت نکرده ام. در ضمن باید دید شرایط نفت برای فصل بعد چگونه خواهد بود.