به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: باخت برابراتلتیکومادریددرلیگ قهرمانان اروپاو حذف از این رقابت ها و قبول شکست برابر گرانادای قعر جدولی در هفته سی وسوملالیگابا شکست در ال کلاسیکوی فینال جام حذفی اسپانیا همراه شد تابارسلونا۲ هفته از بدترین هفته های تاریخ خود را تجربه کند و در آستانه ثبت فصلی بدون جام(برای اولین بار از سال ۲۰۰۸ تا کنون) در تاریخ خود باشد.
۳ شکست پی درپی در سه تورنمنت مختلف که در تاریخ بارسلونا بی سابقه بوده، سبب شده است موج گسترده ای از نارضایتی در میان هواداران کاتالان ها به وجود آید و به همین دلیل بود که یکی از آنها ۲ شب پیش در فرودگاه بارسلونا بی رحمانه شروع به توهین به لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی بارسا کرد.

مسیکه معمولاً از جنجال فراری است و شخصیتی آرام دارد این بار نتوانست خودش را کنترل کند و برگشت تا پاسخ هواداران اهانت کننده را بدهد. مسی در پاسخ به جمله «تو یک احمقی» از سوی یکی هواداران شاکی بارسلونا واکنش نشان داد و گفت: «دهانت را ببند و از اینجا گم شو» تا ثابت شود تحت فشار روانی زیادی قرار دارد.

کورسوی امید بارسلونا برای رخ دادن معجزه در لالیگا و بازگشت به صدر جدول در ۵ هفته باقیمانده در این رقابت ها در حالی است که با اتلتیکومادرید ۸۵ امتیازی ۷ امتیاز فاصله دارد و با رئال مادرید رده دومی یک امتیاز.