به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران در بیست دقیقه ی ابتدایی،اتلتیکوبازی را طوفانی آغاز کرد اما نتوانست دروازه الچه را باز کند، پس از آن الچه توانست چند بار روی دروازه ی اتلتیکو فشار بیاورد. تا اینکه نیمه اول دو تیم با تساوی به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم اتلتیکو برای تثبیت جایگاهش در جدول بازی تهاجمی را در دستور کارش قرار داد تا اینکه در دقیقه ی ۵۰ ساپونارو مدافع الچه مرتکب خطای پنالتی شد و یک کارت زرد از داور مسابقه دریافت کرد. الچه خوش شانس بود چون دروازه بان توانست ضربه پنالتی داوید ویا را مهار کرد.

در ادامه دیدار اتلتیکو بر حملاتش افزود و بالاخره در دقیقه ی ۷۲روی سانتر سوسا و ضربه ی سر میراندا به گل اول رسید. این پایان کار نبود، در دقایق پایانی ساپونارو مدافع الچه که روز خوبی را پشت سر نمی گداشت دوباره مرتکب خطای پنالتی شد. داور دیدار با کارت زرد دوم وی را جریمه و از زمین مسابقه اخراج کرد.دیگو کاستاپشت ضربهپنالتیایستاد این بار کاری از دورازبان الچه ساخته نبود و مهاجم اتلتیکو با شوتی دقیق توپ را وارد دروازه ی الچه کرد.

بدین ترتیب فاصله ی اتلتیکو با نزدیکترین تعقیب کننده اش یعنیرئال مادریددر صدر جدوللالیگابه عدد ۶ امتیاز رسید. ابته رئال مادرید یک بازی کمتر نسبت به اتلتتیکو دارد.