به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: سرپرست تیم فوتبالپرسپولیسدرباره یممنوع الخروجی۷ ملی پوش این تیم اظهار کرد: شب گذشته سید جلال حسینی به من زنگ زد و این موضوع را گفت، من هم بلافاصله در باشگاه حاضر شدم تا این موضوع را پیگیری کنم. البته خود فدراسیون فوتبال هم در حال حاضر پیگیر این مساله است، و فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاید.

او درباره ی این که مبلغ بدهی مالیاتی بازیکنان چقدر بوده و چه کسی قرار است این پول را پرداخت کند، گفت: فکر می کنم این بازیکنان روی هم ۶۰-۷۰ میلیون بدهی مالیاتی دارند، البته به نظر من معقولانه این است که خود فدراسیون این پول را پرداخت کند چرا که پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش و فدراسیون است. مهم این است که آبروریزی نشود، هر چند پروین هم می تواند این پول را پرداخت کند و ما منتظر هستیم که او در باشگاه حضور پیدا کند.

پنجعلیدرباره ی شایعاتی پیرامون جدایی چند بازیکن از پرسپولیس گفت: به هیچ وجه این طور نیست، کادر فنی منتظر است که از طرف وزارت ورزش بودجه ای برای باشگاه تعیین شود و به دنبال خرید بازیکن بروند. اما این مساله باید خیلی زود اتفاق بیافتد تا بتوانیم تیم خوبی برای فصل بعد ببندیم، سال آینده کار سختی درآسیا داریم و باید با تیم های حرفه ای بازی کنیم، نمی شود با بودجه ی معمول لیگ برای آسیا تیم ببندیم.

سرپرست پرسپولیس همچنین گفت: من با بازیکنان صحبت کردم، اکثر آنها دوست دارند که در پرسپولیس بمانند اما مشکلات باید حل شود. مطالبات بازیکنان هنوز پرداخت نشده و نمی شود وقتی این پول این فصل شان را نگرفتند درباره ی فصل آینده با آنها صحبت کنیم.