به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: علیرضانادیکاپیتان و سرعتی زن تیموالیبالباریج اسانس به دلیل مصدومیت در هفته های پایانیلیگ برترنتوانست تیمش تا پایان لیگ برتر همراهی کند. در حالی که گفته می شد وی رباط صلیبی پاره کرده است، سیامک افروزی، پزشک تیم ملی و تیم باریج اسانس کاشان گفت: نادی رباط ACL پاره کرده، البته گفته می شود که مصدومیت وی قدیمی بوده است.

با این حال نادی از چند روز گذشته تمرینات ابتدایی اش را آغاز کرده است و احتمال دارد تا شهریور ماه برای مسابقات قهرمانی جهان آماده شود و اگر کواچ صلاح بداند می تواند در این مسابقات ملی پوشان را همراهی کند.

سیامک افروزی در این خصوص اظهار داشت: آسیب دیدگی نادی قدیمی بود؛ در حال حاضر تمریناتش را آغاز کرده و به مرحله پرش هم رسیده است. این روند تا دو هفته دیگر ادامه پیدا خواهد کرد، اگر مشکلی پیش نیامد نادی بدون عمل جراحی می تواند به میادین بازگردد و اگر مشکلی پیش آمد باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: اگر نادی عمل شود بین ۴ تا ۶ ماه بعد از عمل از میادین دور خواهد بود. به هر حال باید بگویم نادی در حال حاضر شرایط خوبی دارد و اگر اتفاقی رخ ندهد با نظر کواچ می تواند تیم ملی را همراهی کند.