به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: شب گذشته با تصمیمعلی داییمراسم تقدیر از بازیکنانپرسپولیسو اطرافیان این تیم با حضور حسین هدایتی در باغ گیلاس برگزار شد.

به نقل از فارس، در این مراسم مسئولان باشگاه پرسپولیس علی رغم دعوت از جمله منتقمی و پروین حضور نداشتند اما این مراسم حاشیه های جالبی داشت که در زیر می خوانید:

* انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره پرسپولیس و گفت وگو در خصوص وضعیت پروین سوژه اصلی جلسه بود.

*از سوی حسین هدایتی طبق قرار قبلی به هرکدام از بازیکنان پرسپولیس ۱۰ میلیون تومان پاداش نایب قهرمانی داده شد.

* مهرداد پولادی که از سوی باشگاه به دلیل مصاحبه علیه مسئولان ۳۰ درصد جریمه شده بود در مراسم امشب بسیار ناراحت بود و این موضوع را با دایی در میان گذاشت البته بازیکنان و کادر فنی به پولادی دلداری دادند و وی را به آرامش دعوت کردند.

* اما سوژه مراسم شب گذشته خداحافظی بازیکنان و روبوسی با یکدیگر بود، نیلسون اولین نفری بود که قصد ترک مراسم را داشت. او پس از اینکه با چند بازیکن خداحافظی کرد بغض عجیبی گلویش را گرفت و با سایر نفرات و از جمله دایی با چشمانی اشکبار خداحافظی کرد و حتی در شرایطی که از باغ بیرون می رفت با دیدن دوستانش گریه می کرد. بازیکنان نیز در فضایی بسیار صمیمانه با یکدیگر روبوسی و خداحافظی می کردند و همچنین از یکدیگر حلالیت می طلبیدند.

* همچنین بازیکنان پرسپولیس و دایی برای هفت ملی پوش این تیم آرزوی موفقیت کردند، دایی سعی کرد راهنمایی های لازم را به ملی پوشان جوان بکند.

* موسی سلامت جانباز جنگ تحمیلی که همواره در بازی های این تیم کنار پرسپولیس بود نیز در مراسم شب گذشته حاضر بود، او عکس های بزرگ دایی را به مراسم آورده بود و با نشان دادن عدد ۶ با بازیکنان عکس یادگاری می گرفت.

*در پایان مراسم بازیکنان از علی دایی و هدایتی تقدیر و تشکر کردند و سرمربی پرسپولیس از عوامل کادر پزشکی، دستیارانش، مدیر رسانه ای و حتی عکاسان و تدارکات تیم که یکسال در کنار این تیم بودند، تقدیر و تشکر ویژه ای کرد.