به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: امیرحسین حسینی اظهار داشت: یکشنبه در آخرین لحظات مانده به اعزامتیم ملیفوتبال به اردوی آفریقای جنوبی که بامداد سه شنبه خواهد بود، اظهارات جالبی از تمام ارکان باشگاهاستقلالمنتشر شد و از علی فتح الله زاده گرفته تا منصور پورحیدری و سایر دوستان اعلام کردند که بازیکنان استقلال را در اختیار تیم ملی قرار نمی دهند.

وی ادامه داد: حضور بازیکنان ملی پوش در اردوهای تیم ملی مصوبه ستاد جام جهانی است که ارگان های دولتی در آن حضور دارند و این تصمیم را به صلاح ورزش و فوتبال کشور دیده اند. مصوبه ای که حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی را بلاشرط می داند.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: در واقع این تصمیم بر مبنای منافع ملی فوتبال کشور است و کسانی که با آن همراهی و همکاری نکنند باید پاسخگو باشند.

حسینی یادآور شد: مسئولان در باشگاه استقلال همچنین مسئله ای را درباره سرمربی تیم ملی فوتبال مطرح کرده و اتفاقات لیگ را به کی روش منصوب کردند که این اظهارات پایه و اساس و سندی ندارد و کمیته انضباطی فردا(دوشنبه) در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی کرده و این افراد باید پاسخگو باشند.

وی افزود: این در حالی است که کی روش در این مدت مصاحبه نداشته و تمام تمرکز خود را بر روی جام جهانی گذاشته است.

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال تاکید کرد: اردوی تیم ملی با نفرات کامل و با همراهی تمامی عزیزان در آفریقای جنوبی برگزار خواهد شد.