به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تیم فوتبالاستقلالعصر دیروز از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برنامه های آماده سازی خود را پیگیری کرد. در تمرین امروز آبی پوشان باز هم بازیکنان متعددی غایب بودند. اکبرپور، نظری، جمشیدیان، صادقی، حیدری، بیک زاده و غلام نژاد نفراتی بودند که درتمرینامروز آبی پوشان حاضر نبودند.

آرش برهانی با تاخیر ۱۵ دقیقه ای به محل تمرین آبی پوشان رسید. وی برای حل مشکلات مالی به دفتر مدیر عامل استقلال رفته بود.

* هاشم بیک زاده به دلیل ناراحتی اش از عدم پرداخت مطالباتش در تمرین شرکت نکرده بود.

* امیر قلعه نویی در ابتدای تمرین امروز آبی پوشان حضور نداشت. سرمربی تیم استقلال بعد از گذشت ۲۰ دقیقه از تمرین آبی پوشان خود را به ورزشگاه آزادی رساند و تنها در گوشه ای از زمین نظاره گر برنامه های تاکتیکی شد.

* اعضای تیم دوچرخه سواری نوجوانان شهر اردکان امروز نظاره گر تمرین آبی پوشان بوده و سراغ قلعه نویی را می گرفتند.

* محمد قاضی و علیرضا نیکبخت واحدی بازیکنانی بودند که بعد از یک روز غیبت در تمرین امروز آبی پوشان حاضر شدند.

* جی لوید ساموئل که در دیدار مقابل الشباب محروم است، امرز تنها به دویدن دور زمین پرداخت.

* قبل از آنکه تمرین استقلال استارت بخورد بازیکنان در خصوص مشکلات مالی با یکدیگر صحبت می کردند. آنها اعتقاد داشتند در این شرایط که تیم در حال سفر به کشور عربستان است، باید به وضعیت مالی بازیکنان رسیدگی شود تا بازیکنان با روحیه دو چندان به عربستان سفر کنند.

* برخی بازیکنان تیم استقلال در خصوص حضور ملی پوشان در اردوی تیم ملی با یکدیگر صحبت می کردند. آنها خطاب به تیموریان گفتند سرانجام تکلیف چه شد به اردوی تیم ملی می روید یا با ما به عربستان می آیید که تیموریان اعلام کرد خودمان هم نمی دانیم.

* انتشار رقم قرارداد برخی از بازیکنان در یکی از روزنامه های ورزشی سوژه بازیکنان استقلال شده بود. آنها از اینکه چند بازیکن رقم های بالایی دریافت کرده اند ناراحت بودند.

* دکتر امین نوروزی در زمین تیم فوتبال استقلال حضور پیدا کرد. وی برای دقایقی با علی لطیفی و جواد زرینچه که امروز به محل تمرین آبی پوشان آمده بودند، صحبت کرد. زرینچه به محض رویارویی با سرمربی تیم استقلال با وی به خوش و بش پرداخت.

* آرش برهانی بعد از گذشت یک ساعت از تمرین ورزشگاه را ترک کرد.

* امیر قلعه نویی قبل از آنکه با خبرنگاران مصاحبه کند گلایه های خود را به گوش آنها رساند. وی می گفت آخر چطور ممکن است با این بازیکنان که مصدوم هستند و ساموئل که محروم است بتوانیم با الشباب بازی کنیم.

* هنگامی که محمد قاضی، پژمان نوری، کاروالیو و عمران زاده قصد داشتند جدا از سایرین تمرین کنند قلعه نویی از پزشک تیم استقلال خواست اجازه این کار را به بازیکنان ندهد. قلعه نویی اعتقاد داشت وقتی آنها اینگونه تمرین می کنند مثل احمد جمشیدیان ممکن است دچار آسیب دیدگی شوند.

* محور اصلی تمرین امروز آبی پوشان انجام حرکات تاکتیکی و فوتبال در یک سوم زمین بود که بازیکنان آن را زیر نظر اعضای کادر فنی برگزار کردند.

* تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین خود را از ساعت ۱۳ و ۳۰ دقیقه در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار خواهد کرد و سپس برای دیدار مقابل الشباب راهی کشور عربستان خواهد شد.