به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: ایکرکاسیاستأکید کرد که بازیکنانرئال مادریدتمام تلاش شان را برای شکست دادنبایرن مونیخو رسیدن به فیناللیگ قهرمانان اروپاانجام خواهند داد. این دروازه بان پذیرفت که تیمش رکورد خوبی مقابل باشگاه های بوندس لیگا ندارد اما اضافه کرد: رویارویی با بایرن قرعه جذابی است؛ مقابل تیم بسیار سرسختی به میدان می رویم که مدافع عنوان قهرمانی است و هدف ما حذف این تیم است. بایرن بازیکنان فوق العاده ای در همه پست ها دارد. نقشه ما این است که تمام تلاشمان را برای رسیدن به فینال در لیسبون به کار ببندیم. در روزهای اخیر خبرهای بد عجیبی داشتیم، مصدومیت هم تیمی ها و این همیشه روی تیم تأثیر دارد. مقابل بورسیا دورتموند می ترسیدیم و رکورد خوبی در آلمان نداریم اما تلاش کردیم و صعود کردیم و مسیر رسیدن به لیسبون از آلمان می گذرد. هیجان انگیز خواهد بود و باید امیدوار باشیم که کارها به سود ما پیش می رود.

وی اظهار داشت: مصدومیت رونالدو خبر بسیار بدی است. او بازیکنی است که حضورش هم تأثیر زیادی روی ما و رقیب دارد. وقتی که با خبر شدیم در هفته های آینده، رونالدو را در اختیار نداریم و در بازی امشب و احتمالا در ال کلاسیکو هم او را نخواهیم داشت، چیزی که می خواهیم این است که بهبود یابد زیرا به او نیاز داریم. سرمربی، تیمش را با بازیکنانی که در اختیار دارد، انتخاب می کند و آنها تمام تلاش شان را مقابل آلمریا به کار خواهند بست. آلمریا شاید روی کاغذ تیم آسانی به نظر برسد اما آنها برای نجات از خطر سقوط می جنگند. پس از آن فینال کوپا دل ری را در پیش داریم که می دانیم رقابت بسیار بزرگی خواهد بود. می خواهیم مقابل بارسلونا قهرمان کوپا دل ری شویم.

کاسیاس خاطرنشان کرد: در این مرحله از فصل محرومیت ها و مصدومیت هایی اتفاق افتاده اما تیم به اندازه کافی توانایی دارد که هر سه جام را به دست آورد و این همان چیزی است که به دنبالش هستیم. باید هر مسابقه ای که در پیش داریم را در نظر بگیریم و از حالا به نیمه نهایی لیگ قهرمانان فکر نکنیم.