به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:محمود یاوریپس از پیروزی ۲ بر یک تیمش برابر ملوان بندرانزلی در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: پیش از این گفته بودم که فجر در لیگ برتر می‌ماند و حالا هم منتظر باشید و ببینید که این اتفاق می‌افتد. فوتبال خیلی کثیف است اما ما پاک بازی کردیم. حق به حقدار نرسید و از چند هفته قبل مشخص بود که کار به اینجا خواهد رسید.

وی با بیان اینکه اگر حرف بزنم زیر سوال می‌روم و اگر حرف نزنم می‌گویند لال هستم، خاطرنشان کرد: در هشت بازی اشتباهات داوری به ما ضربه زد و اگر اینگونه نمی‌شد کارمان به پلی‌آف نمی‌کشید و به راحتی در لیگ می‌ماندیم. بازیکنانم امروز خیلی خوب جنگیدند و علتش هم این بود که در هفته پایانی به خوبی از سوی مردم و مسئولان شارژ روحی شدیم. اگر از ابتدا اینگونه با ما برخورد می‌کردند کارمان به اینجا نمی‌رسید.

یاوری با بیان اینکه نباید حق تیمی با اشتباهات داوری ضایع شود، عنوان کرد: لیگ امسال متناسب با روحیه ورزش نبود. حرف و حدیثزیادی در آن وجود داشت. داور در بازی امروز استرس داشت و ناراحت بود که علتش را نمی‌دانم. تیمی که ۴.۵ میلیارد تومان هزینه می‌کند باید هم در پلی‌آف حضور داشته باشد.