به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران:مهدی تارتاردر نشست خبری امروز بعد از بازی بافولاد خوزستانگفت: قهرمانی را به فولاد خوزستان تبریک می‌گویم. بازی جانداری بود از تک‌تک بازیکنانم که بازی جوانمردانه‌ای ارائه کردند تشکر می‌کنم، اما مستحق باخت نبودیم. یک اشتباه داشتیم که منجر به برتری فولاد شد. این شکست را به عنوان سرمربی برعهده می‌گیرم.

سرمربی گسترش فولاد در ادامه صحبت‌های خود با گلایه از قضاوت داور اول عنوان کرد: حرکت ایمان موسوی خطا نبود که منجر به اخراج شود، از کمک داور اول گلایه دارم، چند مورد به ضرر ما سوت زد، امیدوارم این موضوع کارشناسی شود چرا که جای بحثدارد. یک صحنه دیگر هم داور چهارم اعلام هند کرد که من اصلاً ندیده بودم چنین اتفاقی رخ دهد، امیدوارم ما اشتباه کرده باشیم.

وی با بیان اینکه تبریز استعدادهای خوبی در فوتبال دارد اظهار داشت: همیشه از این استان بازیکنان بزرگی معرفی شدند، امسال هم استثنا نبودیم.

تارتار درباره قرارداد بازیکنانش عنوان کرد: آنهایی که قرارداد دارند نمی‌توانند بروند اما برای بقیه بازیکنان اگر باشگاه نیاز داشته باشد سعی می‌کنیم آنها را نگه داریم.

سرمربی گسترش فولاد با اشاره به اینکه در این بازی ترکیب خط دفاع را با توجه به بازیکنان فولاد چیده است، خاطرنشان کرد: با تغییرات خط دفاع سعی کردیم مقابل بازیکنان فولاد قرار بگیریم، آنها خوب کار کردند و موقعیتی به فولاد ندادند به جز اینکه گل آنها اشتباه خودمان بود.

تارتار در پاسخ به این سؤال که کدام تیم را مستحق قهرمانی می‌دانستید گفت: از اول فصل تا الان فولاد مستحق قهرمانی بود. فولاد تیم کم فراز و نشیبی است، اما ما امروز مستحق باخت نبودیم. پرسپولیس هم یکی از تیم‌هایی است که می‌توانست قهرمان شود، خوشحالم که بعد از سال‌ها سهمیه گرفتند.

وی در پایان درباره حضور خودش در این تیم گفت: صحبت‌های اولیه شده اما باید نهایی شود. به بازیکنانم هم گفته‌ام شرایط تمرینی خودشان را حفظ کنند.