به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: مهدی کریمیان، هافبک خلاقتراکتورسازیقبل از بازی حساس مقابل استقلال مصاحبه ای را انجام داده که در زیر می خوانید:

بازی با استقلال خوزستان؟

خب بازی خوبی بود البته برای ما زیاد فرقی نمی کرد که یک پله صعود کنیم یا سقوط اما خب چون با یک تیم تهه جدولی بازی داشتیم تمام تلاشمان را کردیم و با تمام قدرت بازی کردیم و ۳امتیاز را هم گرفتیم و همچنین از طرفی هم کریم در کورس آقای گلی بود برای همین سعی کردیم تا او گلزنی کند و این اتفاق هم افتاد و ۱گل زد که امیدواریم در بازی بعدی هم گلزنی کند تا آقای گل لیگ هم بشود.

مشکلات عجیب و غریب و البته زیاد تراکتور در این فصل؟

مشکلات که خیلی زیاد است اما خب مشکات مالی هم در راس آن است تازه باید بگویم ما مشکلات زیاد دیگری هم داریم از قبیل زمین تمرین و مشکلات سخت افزاری اما خب ما با تمام این مشکلات توانستیم به هدف بزرگی برسیم من باید بگویم که تراکتور فقط یک چیز دارد و آن هم هواداران مثال زدنی اش هستند.

منظورت جام حذفی است؟

بله منظورم قهرمانی در جام حذفی و البته کسب سهمیه چرا که الان می بینیم ۵تیم بعد از ۳۰ هفته جنگ دارند و تلاش می کنند تا ۲تا و نصفی سهمیه کسب کنند اما به ۱سهمیه کامل کسب کردیم و ۱جام و اکنون فقط تلاش می کنیم تا با انجام بازی های خوب در این جایگاه بمانیم اگرچه بعد از این قهرمانی کسی یادی از ما نکرد و مسئولین در خواب خرگوشی بودند و بعضاً هم فقط از ان یکی ۲باختی که آورده بودیم یاد کردند و این در حالی است که می بینیم تیم بزرگی مثل بایرن مونیخ بعد از ۳۰ هفته بدون شکست بودن با تمامی نفرات ذخیره خودش در مقابل آیسبورگ قرار می گیرد و اتفاقاً شکست هم می خورد و می بینیم که تیم بزرگی مثل بایرن مونیخ هم بعد از قهرمانی بی انگیزه می شود حالا ما که جای خود داریم اگرچه ما بازهم تلاش می کنیم تا با کسب برد و امتیاز به موفقیت برسیم.

در این چند سال یکی از هافبکهای موفق لیگ بودی آیا در این فصل تورا در تیمهای سرخابی می بینیم؟

هیچوقت دنبال بازار گرمی نبودم و همیشه خدا لطف کرده در پایان فصل پیشنهادات خوبی داشتم کارنامه من هم نشان داده که زیاد دنبال تیم عوض کردن نبودم اما خب تراکتور هم باید زودتر برای فصل جدید اقدام کند چرا که ما در فصل بعد همنماینده مردم در آسیا هستیم.

ماندن تونی در تراکتور؟

بالاخره یک مربی که محبوب هواداران است باید باشگاه برای رضایت خاطر او اقدام کند و تلاش کند و امسال هم اگر تونی بماند اولین فصلی است که خودش تیم را می بندد و این کمک می کند به موفقیت بیشتر تونی در تراکتور…

بازی با استقلال و نقش تعیین کننده شما در قهرمانی؟

ما با تمام وجود بازی می کنیم و فیر پلی را اجرا می کنیم تا حقی از تیمی ضایع نشود و البته امیدواریم تیمی قهرمان شود که حقش است. ما هم تمام تلاشمان را می کنیم که در این بازی برنده باشیم چرا که این بازی تشریفاتی نیست و نقش مهمی در قهرمانی دارد.

تیم ملی؟

من فقط آرزوی موفقیت می کنم برای تیم ملی کشورم و همیشه هم چه دعوت شده ام وچه دعوت نشده ام برای موفقیتیم ملی دعا کردم امیدوارم نسل جوانی که به تیم ملی آمده اند باعثموفقیت و سربلندی تیم ملی کشور عزیزمان بشود.