به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: دیگوسیمئونهپس از پیروزی تیمش مقابلبارسلونادر دور برگشت مرحله یک چهارم نهاییلیگ قهرمانان اروپاو صعود به مرحله نیمه نهایی به تمجید از تیمش پرداخت و اظهار داشت: در رختکن خیلی خوشحال بودیم زیرا رقیب قدرتمندی را حذف کردیم. نیاز به آرامش داریم زیرا کارمان در این مرحله تمام نمی شود. باید قدرت مان را دوباره به دست بیاوریم زیرا یکشنبه بازی سختی داریم.

به نقل از فارس، وی ادامه داد: دو نوع بازی را در دو محوطه برنامه ریزی کرده بودیم. فشار وارد کردن به محوطه جریمه آنها و در نزدیکی زمین خودمان. اگر نتوانستیم در محوطه جریمه آنها فشار وارد کنیم، می بایست اینیستا، ژاوی و بوسکتس را مهار می کردیم. دو دقیقه اول از لحاظ عملکرد، فوتبال و انگیزه بسیار خوب بود. محوطه دنی آلوس که خیلی سریع عبور می کرد، کار را مشکل می کرد زیرا بارسلونا بهتر شد. می بایست در نیمه دوم زمان را کنترل کنیم و منتظر گل دوم باشیم.

سرمربی اتلتیکو مادرید خاطرنشان کرد: بازیکنان به پیشرفت شان ادامه می دهند؛ من آنها را تحسین می کنم. به خاطر تلاشی که بازیکنانم انجام می دهند، عاشق شان هستم. این سبک بازی تیم است نه من و آنها هرگز به آن خیانت نمی کنند. این بازیکنان در نبردهای سخت پیروزی می شوند و مدام بهتر می شوند. بازیکنان ما هرگز به برنامه خیانت نمی کنند زیرا احساسی در این تیم وجود دارد که در همه مشترک است.

وی اضافه کرد: آدریان بسیار خوب بازی کرد و نزدیک بود گل بزند. او بازیکنان بارسا را کلافه کرده بود و خیلی خوب با داوید ویا و کوکه ارتباط داشت. بیشتر از اینکه از صعودمان خوشحال باشم، از بازگشت آدریان خوشحالم. راه درازی در پیش داریم. آدریان یک نوع متفاوت از بازیکنان است که به ما حق انتخاب بیشتری می دهد.