به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: بهمن روشنایی درباره دیدار روز جمعه تیمش وپرسپولیساز هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران گفت: الحمدالله همگی آماده بازی هستیم. دیدار ما و پرسپولیس حساسیت داربی را دارد و شرایطش خاص است. ما در بازی‌های بزرگ‌مان همیشه خوب بوده‌ایم و مطمئن باشید با یک بازی خوب کار را برای پرسپولیس سخت می‌کنیم.

او در پاسخ به این سوال که آبی‌های تهرانی از میزبانی فولاد در اهواز گله‌مند هستند و تیم او برای این دیدار چه تدابیری اندیشیده است، بیان کرد: بازی استقلال و فولاد متفاوت بود. اگر فولاد برنده می‌شد قهرمانی را جشن می‌گرفت و از طرفی استقلال برای بازگشت به جدول باید پیروز می‌شد. این حساسیت‌ها و برخی ناهماهنگی‌ها موجب برخی مشکلات شد اما ما همه شرایط را مهیا کرده‌ایم تا پرسپولیسی‌ها مشکلی نداشته باشند. هیات فوتبال و نیروهای امنیتی هم قول همکاری لازم را داده‌اند و مشکلی از این جهت نیست.

سرپرست استقلال خوزستان در ادامه با اشاره به این مسئله که تیمش برای حضور قطعی در لیگ برتر نیاز به امتیاز دارد اظهار کرد: ما می‌دانیم که تیم‌های صدرنشین به این بازی به صورتی خاص نگاه می‌کنند و انتظار دارند که ما با تمام وجود به میدان برویم. این مسئله قطعی است و ما صد در صد با تمام توانمان برابر پرسپولیس ظاهر می‌شویم. یک بخش از این ماجرا به خودمان بر می‌گردد که امتیاز می‌خواهیم و بخشی دیگر به ناممان بر می‌گردد. من به شخصه تنها دلیلی که سمت سرپرستی در این تیم را قبول کردم به دلیل نامش است. من در استقلال اهواز هم بوده‌ام و مجموعه استقلال خوزستان همواره برای سربلندی نام استقلال تلاش می‌کند.

روشنایی در پایان افزود:

مطمئن باشید بازی سختی پرسپولیس برابر ما خواهد داشت و ما همه تلاشمان را می‌کنیم تا پرسپولیس را علاوه بر اینکه از قهرمانی محروم کنیم بلکه از رسیدن آنها به سهمیه آسیایی هم جلوگیری کنیم.