به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: تیم فوتبالاستقلالآخرینتمرینسنگین خود را قبل از دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷ چهارشنبه در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار کرد. با توجه به اهمیت بازی روز جمعه و روشن شدن تکلیف قهرمانی امروز نزدیک به ۱۵۰ نفر از طرفداران استقلال از نزدیک نظاره گر تمرین بودند و در حالیکه در دقایق ابتدایی بارش باران به شدت شروع به باریدن کرد این عده تمرین را از نزدیک تماشا می کردند. هواداران استقلال با تشویق بازیکنان و کادر فنی قصد دادن روحیه به آنها را داشتند. آنها شعار می دادند(امیر پاک فوتبال و استقلال با غیرت).
قبل از شروع تمرین امروز سید مهدی حیدری پیشکسوت فوتبال و عرصه سینما که مشغول تهیه یک مستند است با حضور در ورزشگاه آزادی اقدام به فیلمبرداری و تهیه تصاویر مورد نظر خود کرد.

*دوربین واحد مرکزی خبر با حضور در محل تمرین آبی پوشان مشغول تهیه گزارش از بازیکنان در مورد ثبت نام یارانه ها و انصراف آنها بود. بازیکنان استقلال از این موضوع استقبال چندانی به عمل نیاوردند و هنگامی که امیرحسین صادقی قصد ورود به رختکن را داشت خطاب به گزارشگر این برنامه گفت: من حرف نمی زنم اما اگر لازم باشد صحبت کنم مطمئن هستم شما حرف های من را پخش نمی کنید. وقتی گزارشگر قول داد صحبت های مدافع استقلال پخش شود، صادقی با آنها به گفت وگو پرداخت. این گزارشگر لحظاتی بعد امیر قلعه نویی را واسطه کرد تا به بازیکنانش بگوید با او صحبت کنند اما نیکبخت گفت که مصاحبه بلد نیست و تیموریان ادعا کرد که با وی مصاحبه کرده است!

*نماینده یکی از روزنامه های ورزشی با آوردن نزدیک به ۵۰ جلد از این روزنامه آن را بین بازیکنان و هواداران استقلال توزیع کرد.

*تعدادی از هواداران استقلال یک بنر از مهدی رحمتی را در محل تمرین این تیم نصب کردند.

*ایمان مبعلی، مهدی نظری و سیاوش اکبرپور امروز به تمرینات گروهی برگشتند هرچند اکبرپور بعد از گذشت ۴۰ دقیقه از تمرین ورزشگاه را ترک کرد.

*خسرو حیدری نیز در دقایق ابتدایی تمرین امروز در حال دویدن به دور زمین پرداخت و سپس به سایر بازیکنان ملحق شد.

*مجید غلام نژاد در تمرین امروز تیمش حضور نداشت.

*بعد از گذشت دقایقی از تمرین امروز آبی پوشان مرتضی فنونی زاده هافبک سالهای دور پرسپولیس و علی صالحی بازیگر سینما به محل تمرین آبی پوشان آمدند. سرمربی استقلال از آنها استقبال خوبی به عمل آورد و شاهرخ بیانی نیز برخورد گرمی با مرتضی فنونی زاده داشت.

*به دلیل مصاحبه طولانی مدت امیر قلعه نویی با خبرنگاران زیر بارش باران وی از مربیان خواست تا تمرین استارت بخورد. اما بعد از گذشت ۲۰ دقیقه از تمرین وی دستور توقف کارهای تاکتیکی را داد و بازیکنان را دور هم جمع کرد.

قلعه نویی در خصوص دیدار مقابل فولاد خوزستان برای دقایقی با استقلالی ها صحبت کرد و به آنها گفت: در بعضی از دقایق بازی انگار خودتان نیستید روی زمین فوتبال بازی کنید و کاری به نتایج تیم های حریف نداشته باشید. از دقیقه ۱ تا ۹۰ بازی جمعه فقط به دنبال برد باشید و من دلم روشن است به امید خدا در خانه خودمان جشن قهرمانی می گیریم چون این شرایط را تجربه کرده ام بعد از این صحبت ها بازیکنان استقلال دست زدند و به تمرین ادامه دادند.

*بازیکنان استقلال در ابتدا زیر نظر بدنساز این تیم به گرم کردن بدن های خود پرداخته و در حالیکه بارش باران قطع شده بود کارهای تاکتیکی را زیر نظر مجید صالح، ستار همدانی و خود امیر قلعه نویی دنبال کردند.

* در آخر تمرین چند معلول با اکثر بازیکنان استقلال عکس گرفتند.

*تمرینات تیم استقلال فردا پیگیری خواهد شد و آبی پوشان جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف تراکتورسازی تبریز خواهند رفت.