به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: روز گذشته یکی از روزنامه های ورزشی تیتر روی جلد خود را به شائبه تبانیپرسپولیسبا راه آهن و محرومیت عمدی بهادر عبدی و فرزاد آشوبی اختصاص داد و یکی دیگر از روزنامه ها نیز در مصاحبه باپیام صادقیاناین بحثرا مطرح کرد که در رسانه ها بازتاب گسترده ای داشت.

یکی از مسئولان پرسپولیس با انتقاد شدید از مباحثمطرح شده به خبرنگار نامه نیوز گفت: متاسفانه از بدو تشکیل دولت جدید، روزنامه ورزشی ارگان دولت همواره علیه پرسپولیس فعالیت کرده است. این یک سناریوی نخ نما شده بود تا به این شکل انگیزه بازیکنان راه آهن که قبلا شاگرد دایی بودند را در بازی با پرسپولیس بالا ببرند چرا که این تیم از خطر سقوط رهایی یافته و طبعا نفراتش از انگیزه کافی برخوردار نبودند اما حالا برای رفع اتهام با تمام قوا مقابل پرسپولیس بازی می کنند.

وی افزود: مسئولان کمیته اخلاق اعلام کرده اند این بازی را زیر نظر می گیرد و می توان گفت دوستان به هدف خود رسیده اند. طراحی این سناریو از سوی تیم رقیب ما صورت گرفته و امیدوارم برخورد مناسب در این خصوص صورت بگیرد.

این مقام مسئول تاکید کرد که تیم راه آهن در بازی قبلی هنوز ماندنش در لیگ برتر مسجل نبود و در این شرایط هیچ عقل سلیمی نمی پذیرد که دو بازیکن این تیم عمدا خود را از بازی بعد محروم کنند.