به گزارش سرویس خبرورزشیملت ایران: رضا رجبی اظهار داشت: خوب مدتی بود به دلیل نتایج نه چندان خوب روحیه خوبی نداشتند، اما این برد تیماستقلالدر برابر الجزیره امارات کمک شد تا تیم روحیه دوباره خود را بدست آورد و با انگیزه و امید بیشتری هم درلیگ قهرمانان آسیاو هم در لیگ برتر حاضر شود.

وی اضافه کرد: انسان موجودی است که عوامل بیرونی در نحوه عملکردش بسیار اثر دارد و این تزریق روحیه می تواند نتایج خوبی برای استقلال به همراه داشته باشد.

وی تصریح کرد: اگر در برابر الجزیره شکست حاصل می شد کار برای استقلال چه در لیگ قهرمانان آسیا و چه در لیگ برتر سخت می شد، اما امیدوارم با این پیروزی استقلال به روند پیروزی و موفقیت ادامه دهد.

وی در خصوص بازی استقلال مقابل فولاد خوزستان در لیگ برتر گفت: به اعتقاد من بازی استقلال در برابر فولاد باید انتهاری ترین بازی استقلال در سال های گذشته باشد و فقط پیروزی به درد استقلال می خورد و در صورت تساوی نتیجه به سود رقیب دیرینه آبی پوشان یعنی پرسپولیس خواهد بود، فقط و فقط باید به پیروزی فکر کنند و اگر در این بازی پیروز شوند به اعتقاد بنده می توانند فاتح لیگ سیزدهم شوند و قهرمانی را بدست آورند.

وی در خصوص نقش مدیریت و کادر فنی در شرایط استقلال گفت: نباید از زحمات مدیریت باشگاه(فتح الله زاده) و مدیریت فنی(قلعه نویی) چشم پوشی کنیم من از نزدیک شاهد زحمات این عزیزان بودم و علی رغم این حواشی و وضعیت نامناسب مالی که حاکم بود خیلی کار بزرگی را انجام داده و تیم را در رتبه خوبی از جدول لیگ برتر نگه داشته اند.

انشاء الله سال خوبی برای ورزش کشور باشد و اصول رو فدای شخصیت ها نکنیم و در تصمیمات اصول را رعایت کنیم تا ورزش کشور پیشرفت کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من معتقدم برای دانستن جامعه ورزشی پویا و فعال باید یک دست پیشکسوتان در کار باشد و یک دست جوانان در کار باشد و اگر هر کدام از آن ها نباشند نمی توانیم موفق باشیم.

من از این طریق سال جدید را به اصحاب رسانه و خبرنگاران و تمام ملت ایران تبریک عرض می کنم امیدوارم سال خوبی برای هم وطنانم باشد و بر سر سفره همه مردم آرامش وجود داشته باشد و وضع مادی خوبی هم داشته باشند.