علی اصغر کلانتری در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سایپای البرز، اظهار کرد: ما در بازی فردا تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا برنده بازی باشیم چرا که دوست نداریم سرنوشت ما به روز آخر در شیراز بکشد.
وی افزود: در سوی مقابل سایپا نیز از انگیزه کافی برخوردار است وآنها به دنبال رتبه ای تک رقمی در جدول هستند که این مسئله کار را برای ما با دشواری روبه رو می کند و بر سختی کار ما در این بازی خارج از خانه می افزاید.

کلانتری با اشاره به لطماتی که تیمش از ناحیه داوری خورده است گفت: ما در این فصل ۷ پنالتی برایمان گرفته نشده که آخرین آن در بازی هفته گذشته در برابر مس تکرار شد وامیدوارم در بازی فردا قضاوت بازی به گونه ای باشد که تیم ها از بابت آن لطمه نخورند.

وی به ارزیابی پایین جدول وبازی های پیش رو پرداخت و خاطرنشان کرد: فجر در مقایسه با تیم های پائین جدول از شرایط بهتری برخوردار است چرا که حریفان ما با یکدیگر دیدار خواهند کرد که این اتفاق برای ما نمی افتد با این حال بازی های پیش رو را با قدرت دنبال خواهیم کرد وامیدواریم که نماینده شیراز در لیگ برتر کشور باقی بماند.

مربی فجر به محرومان ومصدومان تیمش هم اشاره کرد و افزود: در این بازی چندین مهره اثر گذار خود را نخواهیم داشت با این حال با تکیه به توان جوانان تیم و تجربه آقای یاوری امیدوار به کسب پیروزی هستیم.

وی به علت غیبت محمود یاوری در این نشست هم اشاره کرد و گفت: سرمربی تیم پس از فرود هواپیما در فرودگاه حال مساعدی نداشت و همین مسئله سبب شد در نشست پیش از بازی غیبت داشته باشد.