به گزارش سرویس خبر ورزشی ملت ایران: سهراب بختیاری زاده در خصوص خداحافظی اش از فوتبال گفت: من یک سال دیگر بازی خواهم کرد و در پایان فصل آینده و در سن ۴۰ سالگی از دنیای فوتبال خداحافظی می کنم. دوست دارم با پیراهن استقلال خوزستان از فوتبال خداحافظی کنم و اگر این باشگاه مرا برای فصل بعد هم بخواهد، خوشحال می شوم تا به استقلال خوزستان کمک کنم.
وی در ادامه افزود: یک پیشنهاد از لیگ دسته اول داشتم که به عنوان مربی - بازیکن در یک تیم حضور پیدا کنم اما این پیشنهاد را قبول نکردم. من قصد دارم یک فصل دیگر بازی کنم و سپس از فوتبال به طور حتم خداحافظی خواهم کرد.

این بازیکن باتجربه در مورد قهرمان لیگ و اینکه قبلاً گفته بود فولاد شانس زیادی برای قهرمانی ندارد، خاطرنشان کرد: از اینکه فولاد تیم خوبی است، از همان ابتدا شکی نداشتم ولی احساس می کردم بردهای یک بر صفر استقلال ادامه داشته باشد و فولاد به دلیل تجربه کم و همچنین حضور در لیگ قهرمانان آسیا با مشکل مواجه شود. فکر می کردم فولاد در اواخر لیگ نتایج مناسبی نمی گیرد ولی این تیم خیلی خوب خودش را جمع و جور کرد تا به اینجا رسید.

کاپیتان استقلال خوزستان همچنین تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که مشکلات استقلال و پرسپولیس به روند صعودی فولاد کمک کرد. استقلال ۳ بازیکن تاثیرگذار خود را از دست داد و پرسپولیس هم با مشکلات مدیریتی و مالی دست و پنجه نرم کرد. فولاد اما به خاطر حمایت کارخانه فولاد مشکل مالی نداشت و این موضوع نقش مهمی در آرامش این تیم داشت.

بختیاری زاده در پاسخ به این پرسش که «چه تیمی قهرمان لیگ خواهد شد؟»، گفت: من شانس استقلال و فولاد را برابر می دانم و بعد از این ۲ تیم هم پرسپولیس مدعی است. به نظر من دیدار استقلال و فولاد برنده خواهد داشت و این بازی خیلی چیزها را مشخص خواهد کرد. اگر فولاد نتیجه بگیرد قهرمان خواهد شد ولی اگر استقلال بازی را ببرد به نظرم این تیم قهرمان می شود.

وی همچنین در مورد وضعیت عبدالله ویسی در استقلال خوزستان اظهار داشت: ماندن ویسی در استقلال خوزستان قطعی شده و حتی گفته می شود که او در حال انتخاب بازیکنان مورد نظرش برای فصل آینده است. البته من از مسائل جزئی خبر ندارم و فقط این را می دانم که ماندن ویسی در استقلال خوزستان قطعی شده است.