به گزارش سرویس خبر ورزشی ملت ایران: تیماستقلالکه مستقیما از شهر ابوظبی راهی اهواز شده است دیروز از ساعت ۱۷:۳۰ اولینتمرینسنگین خود را در ورزشگاه گروه ملی شهر اهواز برگزار کرد. حواشیتمرین استقلالدر شهر اهواز را در زیر می خوانید:

* قبل از تمرین آبی های تهران تیم استقلال خوزستان تمرینات خود را در این ورزشگاه برگزار کرد که رویارویی میلاد میداودی با هم تیم های سابق خود در نوع خود جالب بود. میداودی با اکثر بازیکنان استقلال خوش و بش و برای آنها آرزوی موفقیت کرد.

* عبدالله ویسی پس از دیدن امیر قلعه نویی به سمت سرمربی استقلال رفت و ورود وی به شهر اهواز را خوشامد گفت. ویسی از قلعه نویی خواست تا در صورت درخواست کمک و زمین تمرین همه چیز را با استقلالی های خوزستان در میان بگذارد.

*علی فتح الله زاده در محل تمرین حاضر نشد و ترجیح داد در هتل بماند.

* حضور استقلال در شهر اهواز با استقبال گسترده مردم روبرو شد تا جایی که بیش از ۸۰۰ نفر در ورزشگاه گروه ملی حاضر شده و بازیکنان و کادرفنی استقلال را تشویق کردند. هواداران استقلال در اهواز قبل از آغاز تمرین یک راس گوسفند زیر پای تیم قربانی کردند.

*محمد مهدی نظری که در دیدار با الجزیره مصدوم شده بود شب گذشته به تهران بازگشت و به این ترتیب دیدار با فولاد خوزستان را از دست داد.

* در ابتدای تمرین قلعه نویی حدود ۵ دقیقه با شاگردانش صحبت کرد و از اهمیت بازی با فولاد برای آنها توضیح داد. سرمربی استقلال ضمن تشکر از عملکرد بازیکنان به آنها گفت فرصت خوشحالی ما تا شب گذشته بود و از امروز فقط باید به فکر دیدار با فولاد باشیم.

* تعدادی از هواداران استقلال بنری را در حمایت از قلعه نویی به ورزشگاه آورده بودند. قلعه نویی سابقه مربیگری در استقلال اهواز را دارد.

* تماشاگران تیم استقلال در طول تمرین محمد قاضی، آرش برهانی و مهدی رحمتی بیش از سایرین تشویق کرده و البته استقبال گرمی از قلعه نویی داشتند.

* دویدن دور زمین، گرم کردن بدن ها و آقا وسط و فوتبال در قالب دو گروه آبی و نارنجی مهمترین برنامه های تمرین امروز بود. دیدار استقلال و فولاد روز یکشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.